Wpis z mikrobloga

Co sądzicie o aborcji przymusowej? Jak na przykład już wiadomo że noworodek będzie miał poważne choroby że będzie żył maksymalnie parę tygodni w potężnych mękach, albo na całe swoje życie zostanie warzywem na wózku z porażeniem całego ciała i będąc karmiony przez słomkę żeby potem też umrzeć przedwcześnie i cierpieć przez całe swoje życie, jeśli ja byłbym rodzicem to nie mógłbym znieść tego że sprowadziłem na świat cierpienie, ROZUMIECIE TO niektórzy będąc świadomi tego że ich dziecko będzie miało wrodzone choroby i schorzenia które nie pozwalają na normalną egzystencję decyduje się jednak na poród, a potem zbierają parę milionów na operację które i tak przedłużą mękę tego dziecka o te parę lat. A teraz lepiej WYOBRAŹCIE sobie że to wy jesteście tym dzieckiem które nie może się ruszać widzieć, słyszeć i mówić, ale macie tą świadomość że żyjecie, brzmi to dla jak największy horror. #antynatalizm #przegryw
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Simba997: jak normalni ludzie mają często problem wytrzymać z tym życiem, takie coś to znęcanie się celowe nad sobą samym i wszystkimi zaangażowanymi
  • Odpowiedz
@Simba997 po pierwsze nigdy tego nie wiesz, biologia i medycyna to nie matma. Po drugie nikt nie zna recepty na szczescie, to nie jest tak, ze jak masz wszystkie konczyny, jestes przystojny i bogagy to aitomatycznie jestes szczesliwy, wiec kto cie wybral do osadzania kto bedzie a kto nie bedzie szczesliwy w swoim zyciu.
  • Odpowiedz
@Simba997 jesli ja stwierdze ze osoby transplciowe to osoby wysoce nieszczesliwe (wysoka smiertelnosc, wysoka liczba samobojstw, wysoka medykalizacja i szansa ma depresje) , to jesli medycyna znajdzie gen transplciowosci, to czy taka osobe powinno sie abortowac? Czy widzisz do jakich absurdow prowadzi twoje myslenie?
  • Odpowiedz
  • 4
@zbrodnia_i_kawa Nie prawda medycyna się już tak rozwinęła że może pewnie stwierdzać choroby płodu, a z tym szczęściem to już słyszałem xd, siedzi sobie dziecko pogrążone w cierpieniu i jego rodzice mówią jaki to on nie jest szczęśliwy, a ono nawet nie wie co się dzieje wokół. A jego rodzice też są szczęśliwi
  • Odpowiedz
  • 1
@zbrodnia_i_kawa ty mówisz o rzeczach które się zdarzają W TRAKCIE ŻYCIA po porodzie, a ja przytaczam przykłady jeszcze przed narodzinami. Z resztą nie ma takiego czegoś jak gen trans xd
  • Odpowiedz
@Simba997: Przymusowa aborcja powinna zostać podjęta wobec całości zjawiska życia. Ziemia powinna zostać przekształcona w planetę Marso lub Wenuso podobną bez oceanów. Tylko goła skalista pustynia.
Co do szczegółów to aborcja powinna być dostępna na życzenie.
  • Odpowiedz
@kopawdupeswiniom: za kilkaset milionów właśnie tak będzie, Ziemia nie będzie zdatna do życia dla żadnego organizmu jaki znamy dzisiaj. Do tego za kilka miliardów Słońce zmieni się w czerwonego olbrzyma i to będzie koniec całej ziemi xD
  • Odpowiedz
@Simba997:

Nie prawda medycyna się już tak rozwinęła

Widzę, że z medycyną to miałeś tyle wspólnego, że gdzieś coś kiedyś ci na reelsach mignęło w kitlu. Lekarze to dzieci we mgle, 90% niedokształconych, zakończyło naukę 60 lat temu, a pozostałe 10% rozrzucone po całym świecie i szansa, że twoje dziecko akurat trafi na takiego jest minimalna. Procedury takim lekarzom w zasadzie tylko przeszkadzają i wiążą ręce, bo na zachodzie boją
  • Odpowiedz