Wpis z mikrobloga

Chyba jedyne co mnie niesamowicie denerwuje w naszej ukochanej branży to, że 90% programistów jest przegrywami. Chłop 25-35 lat i nosi przepocone koszulki z marvela czy innymi pokemonami, niedopasowane jeansy i sportowe buty które nie mają za grosz stylu - czasem mam wrażenie, że to są po prostu dzieci w ciele dorosłego mężczyzny. Nie pogadasz jak facet z facetem bo jedyne na czym się zna to IT. Zapomnij o rozmowach na temat kobiet, siłowni czy motoryzacji.

#pracait #pracbaza #programowanie #programista15k
  • 73
  • Odpowiedz
dzieci w ciele dorosłego mężczyzny


@kuba181797: czyli tak jak każdy facet

Zapomnij o rozmowach na temat kobiet, siłowni czy motoryzacji


Porozmawiajmy o kobietach, siłowni czy motoryzacji. Fajna dupa nie? hehe. Ile ciśniesz na klatę?
  • Odpowiedz
  • 3
to bait czy poważnie jesteś w stanie napisać coś takiego bez zażenowania?


@NieBendePrasowac: Ale że niby co? Jak rozmawiam z strażakami chociażby to od razu czuć męską aurę z charakterem, już od podania ręki. To są faceci, a nie popierdółki i z nimi można normalnie pogadać na takie tematy
  • Odpowiedz
Jest impreza firmowa i kierownik patrzy, a pod ścianą stoją informatycy. Nie robią nic, tylko gadają o komputerach, a że to tak głupio, podszedł do nich by zagadać.
- Co tam? Czemu gadacie o komputerach na imprezie? - kierownik zagadał.
- A o czym możemy gadać? - spytał jeden z informatyków
- No, o dupach na przykład.
- No dobra...
Po chwili jeden podnosi rękę i mówi
- No... moja karta graficzna
  • Odpowiedz
@kuba181797: pracuje w IT całe życie, nie znam nikogo kto jest taki jak opisujesz. Wszyscy są schludni, szukaja inwestycji, o siłowni rozmawiają w kontekście zdrowia, a nie siły, o motoryzacji rozmawiają w kontekście optymalizacji, a nie osiągów. Większość ma zone i dzieci więc o dupach nie rozmawiają bo szanują swoją rodzinę.
  • Odpowiedz
Chłop 25-35 lat i nosi przepocone koszulki z marvela czy innymi pokemonami, niedopasowane jeansy i sportowe buty które nie mają za grosz stylu - czasem mam wrażenie, że to są po prostu dzieci w ciele dorosłego mężczyzny. Nie pogadasz jak facet z facetem bo jedyne na czym się zna to IT. Zapomnij o rozmowach na temat kobiet, siłowni czy motoryzacji.


@kuba181797: Wygląda że to ty jesteś przegrywem jak #!$%@? się do
  • Odpowiedz
Zapomnij o rozmowach na temat kobiet, siłowni czy motoryzacji.


@kuba181797: ale nudne gówno tematy. Jeszcze dodaj piłkę nożną i koniecznie te rozmowy przy whiskey czy innym ogłupiaczu w płynie i typowy stack zainteresowań każdego Seby z aspiracjami.

Poważni mężczyźni nie dyskutują o kobietach, bo sprawy małżeńskie zostawiają wewnątrz swoich związków, samochód ma być tani w eksploatacji, pojemny i mało się psuć, a sportów znają więcej niż tylko machanie ciężarami.

Później z
  • Odpowiedz
Zapomnij o rozmowach na temat kobiet, siłowni czy motoryzacji.


@kuba181797: Mówisz o stereotypowych zainteresowaniach 16-letnich szczurów z koprem pod nosem xD
  • Odpowiedz
@kuba181797: Od grzebania w motorkach od 13 roku życia, do wymiany skrzyni biegów w Mondziaku, oglądanie kanałów motoryzacyjnych f1 WEC Nürburgring itp, siłka od 16 roku życia, teraz mniej ale +- raz w tygodniu - dzisiaj sobie na luzie 15 podciągnięć rypnąłem, żona od 9 lat + kilka kobiet przed tym, w tamtym roku prawie 100ke zarobione w IT ;)

To, że jesteś grzybem to tylko Twój problem ( ͡°
  • Odpowiedz