Wpis z mikrobloga

Chyba jedyne co mnie niesamowicie denerwuje w naszej ukochanej branży to, że 90% programistów jest przegrywami. Chłop 25-35 lat i nosi przepocone koszulki z marvela czy innymi pokemonami, niedopasowane jeansy i sportowe buty które nie mają za grosz stylu - czasem mam wrażenie, że to są po prostu dzieci w ciele dorosłego mężczyzny. Nie pogadasz jak facet z facetem bo jedyne na czym się zna to IT. Zapomnij o rozmowach na temat kobiet, siłowni czy motoryzacji.

#pracait #pracbaza #programowanie #programista15k
  • 73
  • Odpowiedz
to bait czy poważnie jesteś w stanie napisać coś takiego bez zażenowania?


@NieBendePrasowac: najsmieszniejsze jest to ze teraz motoryzacja też polega w dużej mierze na elektronice
  • Odpowiedz
@kuba181797 w sumie współczuję programistom bo mieliście fajny zawód gdzie pracowali kiedyś inteligentni, faktycznie trochę nerdowaci ludzie a od lat ciągną tam hordy normictwa, oskarków deweloperskich i andżelik sc(r)um masterek i psują wam atmosferę xD
  • Odpowiedz
Zapomnij o rozmowach na temat kobiet, siłowni czy motoryzacji.


@kuba181797: czyli mają się interesować tematami, którymi ty się interesujesz (a patrząc po zestawie nie będą to zbyt poważne rozmowy).
  • Odpowiedz
Zapomnij o rozmowach na temat kobiet, siłowni czy motoryzacji

z strażakami


@kuba181797: wyjechałeś z wioski na studia do miasta, jesteś studentem, masz 20-25 lat i poszedłeś do pierwszej pracy.
Nagle dowiedziałeś się, że życie wygląda inaczej, niż na insta lub wśród kolegów dla których stare audi i rozmowa o plastikach z klubów to największy sens życia.
Dodatkowo zauważyłeś, że programiści, to nie osoby 20k wyrywając dupeczki na hajs?

Pomyliłem się w
  • Odpowiedz
  • 1
weź daj przykład rozmowy o kobietach? bo jak 40 lat żyje, nie mam pojęcia jak się gada o kobietach.


@emptr:
Można się powymieniać doświadczeniami z różnych krajów - latynoski są takie i takie, na tamtych wakacjach spotkała mnie taka historia itp. Można też pogadać o uwodzeniu, no generalnie temat rzeka dla normalnych facetów, aspołeczne Maćki i tak nie zrozumieją.
  • Odpowiedz