Wpis z mikrobloga

Chyba jedyne co mnie niesamowicie denerwuje w naszej ukochanej branży to, że 90% programistów jest przegrywami. Chłop 25-35 lat i nosi przepocone koszulki z marvela czy innymi pokemonami, niedopasowane jeansy i sportowe buty które nie mają za grosz stylu - czasem mam wrażenie, że to są po prostu dzieci w ciele dorosłego mężczyzny. Nie pogadasz jak facet z facetem bo jedyne na czym się zna to IT. Zapomnij o rozmowach na temat kobiet, siłowni czy motoryzacji.

#pracait #pracbaza #programowanie #programista15k
  • 73
  • Odpowiedz
Nie pogadasz jak facet z facetem bo jedyne na czym się zna to IT. Z


@kuba181797: jak ma o tym gadać jak weekendy spędza na nauce nowych frameworków u hindusa na youtubie żeby nie wypaść z zawodu? normalne rozmowy to z lekarzem, marynarzem, prawnikiem, ogólnie jakimś szanowanym zawodem.
  • Odpowiedz
  • 2
@kuba181797 #!$%@?ś kij w mrowisko byczq. Zaraz ci napiszą, że prawdziwy chad sigma alfa chuop to gada o czym chce a w ogóle to IT utrzymuje wszystkich Polaków i powinieneś im dziękować za ich podatki XDDD

  • Odpowiedz
Chyba jedyne co mnie niesamowicie denerwuje w naszej ukochanej branży to, że 90% programistów jest przegrywami


@kuba181797:
xD wiadomo, że bait, ale dla nieświadomych napiszę, że w korpo ciężko znaleźć programistę po 30, który nie ma żony/dzieci albo nie jest przynajmniej w stałym związku.
  • Odpowiedz
@kuba181797: Każdy programista z jakim miałem i mam okazję pracować jest mega ogarnięty. Niech przychodzą w czym chcą i w czym czują się dobrze. Ja to #!$%@? może kilka razy w życiu zwóciłem uwagę na to kto jakie buty nosi, a ten krytykuje wybór innych xD #!$%@? człowiek, lecz się.
  • Odpowiedz
@kuba181797: jak mozesz z nim porozmawiac to i tak juz jest dobrze ( ͡° ͜ʖ ͡°) czasami takie introwery ze na 'czesc' nie odpowiedza, a o wlaczeniu kamerki na chociaz 1 call w roku możesz zapomniec
  • Odpowiedz