Wpis z mikrobloga

Chyba jedyne co mnie niesamowicie denerwuje w naszej ukochanej branży to, że 90% programistów jest przegrywami. Chłop 25-35 lat i nosi przepocone koszulki z marvela czy innymi pokemonami, niedopasowane jeansy i sportowe buty które nie mają za grosz stylu - czasem mam wrażenie, że to są po prostu dzieci w ciele dorosłego mężczyzny. Nie pogadasz jak facet z facetem bo jedyne na czym się zna to IT. Zapomnij o rozmowach na temat kobiet, siłowni czy motoryzacji.

#pracait #pracbaza #programowanie #programista15k
  • 73
  • Odpowiedz
@kuba181797: jak twoje zainteresowania kończą się na kobietach, siłowni czy motoryzacji to jesteś absolutnym przegrywem. Już lepiej porozmawiać o programowaniu. Z ludźmi w robocie czy zawodzie rozmawiam o tym, ewentualnie o tym gdzie idziemy się #!$%@?ć. O tematach hobby rozmawia się z ludźmi wciągnętymi w dane hobby, a nie z jakimś przegranym frajerem, który potrafi tylko rozmawiać o kobietach, siłowni czy motoryzacji ( ͡°( ͡° ͜ʖ(
  • Odpowiedz
@kuba181797: mnie to ci z IT #!$%@? zawsze na odwrót: nie porozmawiasz o normalnych życiowych problemach a już na pewno o kompach bo oni po końcu zmiany to zaraz jakieś podróże, deski na kółkach, drogie hobby, #!$%@? muje, hehe praca zdalna "z domu" a ja jestem na plaży w Wietnamie, a tak kupiłem sobie nowy samochód zabawkę, siłka no spoko, ale teraz buduję drona, no co ty to tylko 10 kafli,
  • Odpowiedz
@kuba181797: przerobiłem kilka firm i nie spotkałem żadnego takiego programisty. Może się trafił kiedyś jakiś taki chłop z helpdesku co mi sprzęt wydawał i tyle, więc kiepski bait.

@LifeReboot: już tutaj się prędzej zgodzę xD. Nawet największe nerdy były w Japonii, USA czy innym Peru plus większość co rok wyjazd w Alpy na narty/deskę, a ten tutaj ładuje takie tanie zarzutki ehh xD
  • Odpowiedz