Wpis z mikrobloga

Mirki pisząc ten post chciałbym was ostrzec przed związkami z samotnymi matkami, wiem ze kazdy to wie żeby się w to nie pakowac ja nie wierzyłem i musiałem sam to przezyc i oczywiście było jak wszyscy ostrzegali.. Do rzeczy.. Z rok temu poznałem na portalu fajna laskę 33 lata, zaczęliśmy pisać spotykać się ja lvl 26. Pierwsze spotkanie gdzieś tam na spacer, drugie już zaprosiła do domu ( ͡° ͜ʖ ͡°) była sama bez dzieci więc odrazu był s--s. Spotykaliśmy się tak kilka miesięcy aż stwierdziłem że mogli byśmy być razem i ona to samo stwierdziła. Więc zaczął się nasz związek , mieszkaliśmy 40 km od siebie więc widywał ósmy się tylko na weekendy. Ona miała 3 córki, w wieku około 6 14 16. Z początku był s--s w weekendy było fajnie wiadomo, laska na chuju cuda wyczyniala, lodzik z polykiem bez problemu itp jednak po czasie zaczęło się męczenie mnie o zaręczyny ślub itp.. Ja wiedziałem że nic z tego nie będzie a ona nalegała. Zaczęło się proszenie o zostanie z dzieckiem 6 letnim, a ja nienawidzę dzieci tak mnie ta mała w-------a myślałem że ja rozniose, totalnie w---------e dziecko natrętne no jednym słowem masakra. Zaczęlo się proszenie o odbior dziecka z przedszkola itp Po jakimś roku stwierdziłem że to nie ma sensu i trzeba to zakończyć i w sumie cieszę się bo czuje teraz taka wolność a wcześniej czułem że tkwię w toxic związku. Taka przestroga dla mirkow, nigdy bab z dziećmi na związek, jedynie do seksu bo w tym są dobre. #s--s #zwiazki #s-x #rozowepaski #samotnematki #samotnamatka #niebieskiepaski #randki #tinder #badoo
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@needer: z tego opisu i Twoich komentarzy bardziej wyciągam przestrogę, żeby nie wiązać się z takimi typami jak Ty a nie tą kobietą. Ona dzieci przed Tobą nie ukryła, a potem jak relacja weszła na wyższe tory to jasno powiedziała, że fwb i tego typu niezobowiązujące relacje jej nie interesują. Skoro od początku wiedziałeś, że nie jesteś zainteresowany ze względu na dzieci, to to był moment na pożegnanie się, a
  • Odpowiedz
@needer: Generalnie dopóki to było umówione na friends with benefits i obie strony na to przystały to spoko.
Ale w momencie kiedy cię poinformowała że ona chce do następnego etapu, że widzi w tobie materiał na męża i ojca jej dzieci, kiedy zaczynała nawet zostawiać cię samego z dziećmi, a ty ją po prostu oszukiwałeś żeby sobie seksualnie ulżyć to już nie jest spoko. Trzeba było powiedzieć w prost że się jej dziećmi zajmować nie będziesz i tyle. Ona się zaangażowała w związek z nadzieją na przyszłość. Trzeba było uciąć znajomość w momencie jak skończyło się fwb.

Poza tym pisanie o sześciolatce

a ja nienawidzę dzieci tak mnie ta mała w-------a myślałem że ja rozniose, totalnie w---------e dziecko natrętne no
  • Odpowiedz
@needer

@kompek: wiem na czym polega związek ale chcialbym go stworzyc z laska dla której to ja będę najważniejszy a nie k---a dzieci, pies kot a na szarym końcu ja - bo tak się czułem tutaj


Hah :-) Ty chcesz byc najważniejszy bez grama odpowiedzialności. Taka prawda. Matka musiała być dla Ciebie bardzo nadopiekuńcza skoro teraz domagasz się sam uwagi i opieki jak dziecko. Centrum świata ( ͡º
  • Odpowiedz
laskę 33 lata, zaczęliśmy pisać spotykać się ja lvl 26

drugie już zaprosiła do domu ( ͡° ͜ʖ ͡°) była sama bez dzieci więc odrazu był s--s

Roochanie to max co można stworzyć z babą z bachorem/bachorami.

co poruchał to jego.

wyruchaj ta 16 bo już legalna

Ewentualnie
  • Odpowiedz
@Pralko-suszarka: ma 33 lata a najstarsza córka 16,czyli pierwsze dziecko urodziła w wieku 33-16=17, co jest trochę wcześnie, ale realnie możliwe. Kolejną dwa lata później, czyli miała 19 lat i ostatnią kolejne 8 lat później, czyli 27 lat. Fizycznie jest to wykonalne, da się zajść w ciążę nawet w wieku 13 lat, między dziećmi jest ponad rok różnicy, wszystko się zgadza. Op potem napisał, że pierwsza córka urodzona była po
  • Odpowiedz
@smallboobslover: no nie jest to łatwe, bo cyfra jedności odjemnika jest większa niż ta u odjemnej, więc to nie takie "hop siup" ( ͡~ ͜ʖ ͡°) A tak serio to tam bardziej chodziło o problem natury logicznej a nie w wykonaniu działania. Żeby coś policzyć, trzeba najpierw wiedzieć co się liczy.
  • Odpowiedz
tylko te dzieci wszystko popsuły


@needer: nie no, pchasz się świadomie w związek z dzieciatą kobietą, a na koniec twierdzisz, że te dzieci wszystko popsuły. To co miała z nimi zrobić? W-----ć na ulicę? Dorośnij.

we mi wytłumacz jak w wieku 33 lat możesz mieć trójkę dzieci w tym wieku, bo tak mnie zafascynowała ta zagadka matematyczna, że nie chce czekać do jutra aż wytrzeźwieje i to ogarnę,


@Pralko-suszarka
  • Odpowiedz