Wpis z mikrobloga

Mirki pisząc ten post chciałbym was ostrzec przed związkami z samotnymi matkami, wiem ze kazdy to wie żeby się w to nie pakowac ja nie wierzyłem i musiałem sam to przezyc i oczywiście było jak wszyscy ostrzegali.. Do rzeczy.. Z rok temu poznałem na portalu fajna laskę 33 lata, zaczęliśmy pisać spotykać się ja lvl 26. Pierwsze spotkanie gdzieś tam na spacer, drugie już zaprosiła do domu ( ͡° ͜ʖ ͡°) była sama bez dzieci więc odrazu był seks. Spotykaliśmy się tak kilka miesięcy aż stwierdziłem że mogli byśmy być razem i ona to samo stwierdziła. Więc zaczął się nasz związek , mieszkaliśmy 40 km od siebie więc widywał ósmy się tylko na weekendy. Ona miała 3 córki, w wieku około 6 14 16. Z początku był seks w weekendy było fajnie wiadomo, laska na #!$%@? cuda wyczyniala, lodzik z polykiem bez problemu itp jednak po czasie zaczęło się męczenie mnie o zaręczyny ślub itp.. Ja wiedziałem że nic z tego nie będzie a ona nalegała. Zaczęło się proszenie o zostanie z dzieckiem 6 letnim, a ja nienawidzę dzieci tak mnie ta mała #!$%@? myślałem że ja rozniose, totalnie #!$%@? dziecko natrętne no jednym słowem masakra. Zaczęlo się proszenie o odbior dziecka z przedszkola itp Po jakimś roku stwierdziłem że to nie ma sensu i trzeba to zakończyć i w sumie cieszę się bo czuje teraz taka wolność a wcześniej czułem że tkwię w toxic związku. Taka przestroga dla mirkow, nigdy bab z dziećmi na związek, jedynie do seksu bo w tym są dobre. #seks #zwiazki #sex #rozowepaski #samotnematki #samotnamatka #niebieskiepaski #randki #tinder #badoo
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kitku_Karola: Bo ruchanie to motyw przewodni w życiu chłopa, byś miała wyższy testosteron to byś zrozumiała. Tak jak do was ciężko mieć pretensje o hormonalny PMS tak samo nie ma co się dziwić że dobry seks przesłania chłopu trzeźwe spojrzenie.
  • Odpowiedz
@needer myślisz że baba która jest sama i ma pod opieką 3 dzieciaków nie potrzbuje pomocy w codziennym życiu i wychowaniu gowniaków i jeszcze znajdzie w takiej sytuacji czas sile i ochotę żeby opiekować się 4 dzieciakiem bzykać robić Ci obiadki bez zobowiązań? To chyba normalne że dąży do tego żeby stworzyć związek rodzinę i stąd te lodziki z połykiem. Jeśli tego nie akceptowałeś od początku to trzeba było jasno powiedzieć
  • Odpowiedz
  • 18
@needer: ale po kiego wchodziłeś w ten związek? Przecież oczywistym jest że dzieci będą przy niej minimum do 18, jak nie 25 roku życia. Mogłeś zostać na etapie fwb i nie pchać tego dalej. Nie rozumiem twojej przestrogi, nie lubisz w ogóle dzieci, a pchasz się w związek gdzie one są i to w dodatku 3.
  • Odpowiedz
  • 2
@Aik-: no nie mogło zostać fwb bo ona zaczęła coś marudzić że nie chce bez zobowiązań więc trzeba było wejść w związek
  • Odpowiedz
no nie mogło zostać fwb bo ona zaczęła coś marudzić że nie chce bez zobowiązań więc trzeba było wejść w związek


@needer: nie trzeba było, trzeba było powiedzieć jak dorosły człowiek że Cię to nie interesuje i iść dalej.

Chciałeś mieć ciastko i zjeść ciastko, a później zdziwiony pikaczu że albo wóz albo przewóz. xD
  • Odpowiedz
@needer outstanding move my friend. Roochanie to max co można stworzyć z babą z bachorem/bachorami. Wyskakała się na karuzeli kootasoow i teraz szuka becika z kartą bankomatową. Dobrze zrobiłeś ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@needer mam nadzieję, że to bait. Masz chłopie trochę empatii? Po kiego komuś w życie się ładujesz ? Przecież laska dzieci przed tobą nie chowała.
  • Odpowiedz
Zaczęło się proszenie o zostanie z dzieckiem 6 letnim, a ja nienawidzę dzieci tak mnie ta mała #!$%@? myślałem że ja rozniose, totalnie #!$%@? dziecko natrętne no jednym słowem masakra. Zaczęlo się proszenie o odbior dziecka z przedszkola itp


@needer: Ty #!$%@? wiesz na czym polega związek? Bo według tego wysrywu to mentalnie masz 16 lat i dla Ciebie związek oznacza tylko i wyłącznie ruchanie.
  • Odpowiedz
  • 1
@Skrzycki: no nie chowała, nie wiem co mi #!$%@?ło że w to brnąłem, ale między nami bylo ok dobrze się dogadywalismy, tylko te dzieci wszystko popsuły
  • Odpowiedz
  • 3
@kompek: wiem na czym polega związek ale chcialbym go stworzyc z laska dla której to ja będę najważniejszy a nie #!$%@? dzieci, pies kot a na szarym końcu ja - bo tak się czułem tutaj
  • Odpowiedz
@needer: i dlatego próbowałeś to zrobić ze starszą kobietą z jej dziećmi? xD Oczy cipskiem zarośli i wyłączyło kompletnie myślenie przyczynowo-logiczne? xDDDDDD
  • Odpowiedz