Wpis z mikrobloga

Mirki pisząc ten post chciałbym was ostrzec przed związkami z samotnymi matkami, wiem ze kazdy to wie żeby się w to nie pakowac ja nie wierzyłem i musiałem sam to przezyc i oczywiście było jak wszyscy ostrzegali.. Do rzeczy.. Z rok temu poznałem na portalu fajna laskę 33 lata, zaczęliśmy pisać spotykać się ja lvl 26. Pierwsze spotkanie gdzieś tam na spacer, drugie już zaprosiła do domu ( ͡° ͜ʖ ͡°) była sama bez dzieci więc odrazu był seks. Spotykaliśmy się tak kilka miesięcy aż stwierdziłem że mogli byśmy być razem i ona to samo stwierdziła. Więc zaczął się nasz związek , mieszkaliśmy 40 km od siebie więc widywał ósmy się tylko na weekendy. Ona miała 3 córki, w wieku około 6 14 16. Z początku był seks w weekendy było fajnie wiadomo, laska na #!$%@? cuda wyczyniala, lodzik z polykiem bez problemu itp jednak po czasie zaczęło się męczenie mnie o zaręczyny ślub itp.. Ja wiedziałem że nic z tego nie będzie a ona nalegała. Zaczęło się proszenie o zostanie z dzieckiem 6 letnim, a ja nienawidzę dzieci tak mnie ta mała #!$%@? myślałem że ja rozniose, totalnie #!$%@? dziecko natrętne no jednym słowem masakra. Zaczęlo się proszenie o odbior dziecka z przedszkola itp Po jakimś roku stwierdziłem że to nie ma sensu i trzeba to zakończyć i w sumie cieszę się bo czuje teraz taka wolność a wcześniej czułem że tkwię w toxic związku. Taka przestroga dla mirkow, nigdy bab z dziećmi na związek, jedynie do seksu bo w tym są dobre. #seks #zwiazki #sex #rozowepaski #samotnematki #samotnamatka #niebieskiepaski #randki #tinder #badoo
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 4
@Maxior99: na seks spotkania spoko na laskę z która się wiąże dalsze życie w życiu takiej to będzie toksyczny związek, dla niej zawsze jej dzieci będą najważniejsze i nic tego nie zmieni
  • Odpowiedz
  • 2
@NiebieskiMiszmasz: szczerze to nie żałuję że uciekłem i to zakończyłem, wiadomo seksu brakuje ale coś się zawsze znajdzie.. Konsekwencje mogły być gorsze jakbym z nią np wpadł.. Teraz czuje się wolny jak to skończyłem. A 3 dzieciarni to tragedia! Jeszcze takie rozpieszczone mama zrób to mama tamto a ta lata jak służąca..
  • Odpowiedz
@needer jak nie lubisz dzieci to po co się spotykałeś z kobietą z dziećmi? Przecież jeśli to miał być związek to naturalne że dążylibyście do tego byś z nią i dziećmi zamieszkał i pomagał jej przy dzieciach. Jesli chciałeś tylko randki i seks to trzeba było jej to powiedzieć albo znaleźć sobie taką bez dzieci.
  • Odpowiedz
  • 2
@Kitku_Karola: a co do mieszkania, to też nalegała żebym się wprowadził ale ja przyzwyczajony do życia samotnika można powiedzieć.. Porządek w domu cały czas a nie latający bachor, kuchnia wolna cały czas łazienka a u niej? Armagedon w całym domu przez ta mała.. I nie tylko
  • Odpowiedz
  • 3
@Kitku_Karola: bo szczerze to przywiązałem się do niej, dobrze się dogadywalismy i było nam dobrze w łóżku gdyby nie dzieci to pewnie nadal bym z nią byl a nawet zamieszkał
  • Odpowiedz