Wpis z mikrobloga

@Special_ONE: robiłeś wcześniej jakieś badania profilaktyczne? Takie ogólne krwi corocznie etc. Na NFZ był niedawno program badan profilaktycznych 40 + PLUS. https://pacjent.gov.pl/program-profilaktyczny/program-profilaktyka-40-plus Czy raczej omijałeś lekarzy do tej pory. Jak podejrzewałeś hemoroidy to byłeś u proktologa? Na takiej wizycie u proktologa by to wyszło skoro to odbytnica. Ogólnie wniosek jest jeden: należy się badać.
  • Odpowiedz
@Special_ONE: nieprzyjemne jak bez znieczulenia ogólnego. Przy znieczuleniu ogólnym jedyną nieprzejmną rzeczą jest sranie woda po 3 litrach wody z lekiem na przeczyszczenie jelit ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Special_ONE: dobra, mam głupie pytanie :P Jak to wyglądało? Leżałeś na brzuchu, czy na plecach, czy miałeś uniesione nogi, jak do badanie ginekologicznego? Chyba dość ciężko się dostać w te rejony...
  • Odpowiedz
@Special_ONE: Piszesz tak jakby to nie była poważna operacja. Nie wyłoniono ci stomii? Czy w ogóle usunięto ci fragment jelita grubego? Co z innymi tkankami? Co z węzłami chłonnymi?
W ogóle jaka diagnoza? Co to za rak? Jakie stadium? Jakie rokowania? Będziesz miał jeszcze jakąś chemię lub naświetlania?
  • Odpowiedz
@Special_ONE: swoją drogą jeśli ktoś wkręca ze to niewiadomo jak boli to odrazu wiem że nie miał nigdy tego robionego. Albo mam jakieś wyjątkowo proste jelita albo dyskomfort jest 5x mniejszy niż głupie borowanie u dentysty.
  • Odpowiedz
swoją drogą jeśli ktoś wkręca ze to niewiadomo jak boli to odrazu wiem że nie miał nigdy tego robionego.


@jamajskikanion: miałem operacje laparoskopowe, do dentysty chodzę z przyjemnością choćby i na kanałowe, ale kolonoskopia to była kompletna tortura.

Fentanyl który podali (albo i nie podali, bo teraz wychodzą z tym ostre wałki) nie dał kompletnie żadnego efektu, nie dość że ból był zajebisty to jeszcze darli się nie mnie że
  • Odpowiedz