Wpis z mikrobloga

  • 0
@Malganis882 no ja miałem najpierw radioterapię pięć dni i trzy serie chemioterapii. A operacja na końcu, za jakiś czas będę wiedział czy coś jeszcze mnie czeka, po badaniu tego co wycięli.
  • Odpowiedz
  • 0
@mam_kosmate_mysli do operacji dieta lekkostrawna czyli nie jadłem 90% tego co wcześniej. Zero fastfódów, ale też majonezu, keczupu, pieczonego, słodkie prawie wszystko zakazane ale np. suche wafle mogę, biszkopty, domowe ciasto. Wiele rzeczy jest do sprawdzenia np. niby mogę banany a bardzo źle się po nich czuję. Niby nie mogę truskawek a jadłem ich sporo i nic mi nie było. Wyrażenie klucz to "według tolerancji"
  • Odpowiedz
@Special_ONE: jasne napewno powiem mojemu gastro, żeby mi dał skierowanie pomimo dobrych wyników krwii, kału i usg. Nie będę kłamał, boję się trochę, ale jak ma mi to uratować życie i nie ma innego wyjścia to najwyżej dopłacę za znieczulenie i jazda z tym. Życie ma się jedno, jeszcze raz wszystkiego dobrego i obyś zaleczył ten syf raz na zawsze, powodzenia w powrocie do zdrowia.
  • Odpowiedz
  • 1
@podomka z objawami to ciężko tak wychwycić kiedy się nasiliły bo to stopniowo było ale przeszło rok na pewno. Wyniki będą za dwa-trzy tygodnie licząc od dnia operacji.
  • Odpowiedz