Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Moim marzeniem jest zostać kulturystą. Trenuje już ponad 2 lata a efekty słabe. Tak, widać, że ćwiczę, ładne proporcje, ładna V-ka, ale masa zupełnie się nie zgadza. W spodniach nie wygląda jakbym w ogóle nogi ćwiczył, a na siłowni wygląda jakbym skippował leg day, bo mam wąską talię i tylko bez koszulki nogi normalnie wyglądają jeśli chodzi o rozmiar. Demotywujące. Żeby coś więcej osiągnąć, trzeba brać, a ja nie chce i się boje, że coś ze zdrowiem pyknie, bo to loteria. Z drugiej strony to moje marzenie i taka dupa z tego jest. Lepiej było grać w gry komputerowe niż się siłownią zabawiać i rozwinąć ukryte umiłowanie do kulturystyki, bo tylko codziennie o tym teraz myślę, że chciałbym wyglądać jak kulturysta.
#silownia #kulturystyka #mirkokoksy #mikrokoksy #boldupy #gorzkiezale #zalesie



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Moim marzeniem jest zostać kulturystą. Trenuj...
  • 10
  • Odpowiedz
@exystexys: bo po prostu takie sylwetki są mało atrakcyjne dla oka w porównaniu chociażby z nasterydowanymi spodenkowcami z Men's Physique. Poza tym jak ktoś chce pooglądać ładnie wyrzeźbione, ale szczupłe ciała, to wystarczy popatrzeć na innych sportowców, np. lekkoatletów, piłkarzy czy pływaków. Ktoś zajmujący się naturalną kulturystyką będzie miał niewiele więcej tej masy, niż ci wcześniej wspomniani.
  • Odpowiedz