Wpis z mikrobloga

o za bzdury, duża pizza kosztuje 50zl na dwie osoby to po 25zl a jeszcze na śniadanie wystarczy, koleś ujowy z matmy.


@AlienFromWenus: Słońce, sugerowanie że ktoś się naje pizzą za 50 zł w dzisiejszych czasach i jeszcze na śniadanie zostanie xD
Widać że chłopa nie miałaś
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: za 50zł to teraz pizza ~35cm kosztuje i tym się mają najeść 2 osoby i jeszcze żeby na śniadanie zostało? No chyba, że masz tam u siebie jakąś pizzerie która przespała ostatnie 10 lat w gastro i za 50zł sprzedaje jakiegoś giganta 60cm na mega grubym cieście jak te kwadratowe z biedry to ok xD
  • Odpowiedz
paczka jajek 6zl boczek 6zl i juz masz 12zl a gdzie makaron i twardy ser xD juz nie mowie o czosnku, pieprzu i pietruszce, chyba ze wszystko w domu masz i niczego nie liczysz to moze sie uda


@dwarfguard:
-10 jajek w paczce
-Boczku nikt nie każe Ci kupować pokrojonego tylko w bloku i samemu kroisz na paseczki
-makraon 2 - 3 zł i masz na co najmniej
  • Odpowiedz
  • 0
duża pizza kosztuje 50zl na dwie osoby to po 25zl a jeszcze na śniadanie wystarczy, koleś ujowy z matmy.


@AlienFromWenus W sensie, że ciasto i składniki? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Dueil_angoisseus: co za bzdury, duża pizza kosztuje 50zl na dwie osoby to po 25zl a jeszcze na śniadanie wystarczy, koleś ujowy z matmy.


@AlienFromWenus Ja jestem wielkim fanem jak w dużej ilości restauracji pojawia się w menu pozycja "moja dziewczyna nie jest głodna".
  • Odpowiedz