Wpis z mikrobloga

@Marakuja wiesz że, tym tokiem rosumowania możesz napisać, że porcja kosztuje 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11…n+1zl, bo to kwestia porcji? XD ale jak idziesz do sklepu i chcesz zrobić tą carbonare to@wydasz@wiecej? Pozostaną Ci jakieś pozostałości które możesz wykorzystać ale nadal musisz zapłacić więcej Boże xD
  • Odpowiedz
Duża pizza kosztuje 55pln w wojewódzkim i 2 osoby jak nie są spasłymi świniami mają ją na kolacje i śniadanie.


@szszszszszszsz: tak, a rozmiarówka wygląda tak: duża, xxl i mega xxl x----D
  • Odpowiedz
wiesz że, tym tokiem rosumowania możesz napisać, że porcja kosztuje 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11…n+1zl, bo to kwestia porcji? XD ale jak idziesz do sklepu i chcesz zrobić tą carbonare to@wydasz@wiecej? Pozostaną Ci jakieś pozostałości które możesz wykorzystać ale nadal musisz zapłacić więcej Boże xD


@dwarfguard: u mnie to jeszcze nic nie zostanie, bo boczku przecież zamiast 100 g można dać 300 jeśli taki kawałek się kupiło ;3
  • Odpowiedz
Duża pizza kosztuje 55pln w wojewódzkim


@szszszszszszsz: Ależ ja tego wcale nie wykluczam, może i tyle kosztować tylko pytanie co to za pizza. Tak jak wspomniałem, pizza apetito z biedronki kosztuje z tego co widzę 12zł, jest tego kilogram ciasta więc i na dwa dni starczy. Z tym, że to koło pizzy nie stało.

Jedynie co widze, to DaGrasso ma ceny w okolicach 50zł za 42cm pizze, więc w sumie
  • Odpowiedz
@podjad3k wydaje mi się że właśnie o to chodzi. Że jaśnie królowa nie chciała byle pizzy. Tylko normalny obiad w restauracji. Plus coś do picia. To 88.50 na 2 z tym że płacił tylko on to wcale nie jest dużo. A że mu wystarczy kebab za 13 to tym bardziej na plus.
  • Odpowiedz
@mirun1717 Ceny się różnią w zależności od miasta. Mieszkam w Płocku i w pizzerii, która jest sieciówką, idzie kupić pepperoni czy kapriczjozę za 47 zł z groszami o rozmiarze 40 cm. Byłem ostatnio z różową i wyszliśmy najedzeni, a ostatnie dwa kawałki już trochę na siłę wpychaliśmy. Także gdybyśmy nie jedli pod korek to na spokojnie by zostało po jednym kawałku na śniadanie. A i co ważne w tej cenie można
  • Odpowiedz
@Dueil_angoisseus paczka jajek 6zl boczek 6zl i juz masz 12zl a gdzie makaron i twardy ser xD juz nie mowie o czosnku, pieprzu i pietruszce, chyba ze wszystko w domu masz i niczego nie liczysz to moze sie uda


@dwarfguard: #!$%@? paczkę jajek na obiad?
  • Odpowiedz