Wpis z mikrobloga

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@coolcooly22:

Głównym jego contentem jest omawianie sterydiarzy, gdy nie ma na nawet pojenia jak działają środki. Np. że nie ma sensu aby dwuboista używał EPO, że winstrol jest środkiem na redukcje. Właściwie na każdy jego film lekko bym rozpisał pół strony A4. Jego treningowy e-book to śmiech na sali i proponiwanie treningów grubo poniżej MEV. Opróćz tego nawet jak na naturala ten człowiek ma zerową masę mięśniowa na tyle lat treningu
  • Odpowiedz
@Kasahara: Jeszcze większym fejkiem jest Michał Undra który przedstawiany jest jako "ekspert od spraw medycznych", "specjalista ds. Zdrowia" czy "ekspert od medycyny funkcjonalnej". Dziwny jest ten świat który promuje takie samozwańcze twory.
  • Odpowiedz
  • 0
to wytknij jakieś jego błędy żebym przestał oglądać. Często podaje link do badań więc nie zmyśla


@coolcooly22: Szczerze to mi się nie chce bo to tak jakbym miał ci tłumaczyć czemu 2 + 2 = 4, po prostu jeśli go oglądasz i tego nie rozumiesz to długa droga jeszcze przed tobą.
  • Odpowiedz
@TypicznyMaciek wielkość rynku premiuje jakość. W Polsce żyje ponad 30 mln, w USA ponad 330 mln do tego z 1 mld konsumuje content po angielsku. Większe zarobki sprawiają, że poważniejsi ludzie konkurują i nie muszą się upadlać reklamami z branży, a większa konkurencja sprawia, że przebijają się najlepsi.
  • Odpowiedz
  • 0
Testoviron miał rację. Zobaczcie- w USA mają takich ludzi jak Dr Mike, Jeff Nippard, czy chociaż MPMD. Każdy z nich ma dogłębną wiedzę na temat, na który się wypowiada, dwóch z nich jest po doktoracie, działają w kręgach uniwersyteckich i są autorytetami w swoich dziedzinach, a w Polsce obrzyganej? XDDD W Polsce autorytetami są:

1. Czterej nasterydowani przygłupy, gdzie tylko jeden z nich potrafi sklecić jakiejkolwiek zdanie złożone

2. Stalowy Siur, który
  • Odpowiedz
Dr Mike, Jeff Nippard


@TypicznyMaciek: jakieś pół roku temu ich odkryłem i o matko! Moje dwa ulubione kanały na YT.
Nasze Koty i inne Stalowe to mogą im buty czyścić. Od Dr. Mike'a tyle ciekawych rzeczy się dowiedziałem, że szok :3
  • Odpowiedz
m jest Michał Undra który przedstawiany jest jako "ekspert od spraw medycznych", "specjalista ds. Zdrowia" czy "ekspert od medycyny funkcjonalnej"


@dawidszewczenko22: a z nim co jest nie tak i jak szkodzi? Bo czasem mi się wyświetla na IG.

Z tego co widzę to nigdzie tak o sobie nie mówi
Na stronie jest "Specjalizuję się w poprawie pracy mózgu, wspieraniu długowieczności, interpretacji badań." Magister dietetyki

Chyba że ktoś go w mediach tak
  • Odpowiedz