Wpis z mikrobloga

@cptyossarian765: jeszcze jest taka kwestia, że w Stanach istnieje większa kultura dzielenia się wiedzą i generalnie przedsiębiorczości, więc nawet jak sobie popatrzysz po hobbystycznych grupkach na fb, to tam właściciele firm potrafią na luzaku dzielić się rzeczowymi poradami z amatorami itd. U nas ten element kuleje i ludzie wyżej srają niż.... Natomiast wcale nie jesteśmy jakimś małym krajem i powiedziałbym, że nawet całkiem sporym, stąd tak łatwo zaadaptowała się u nas
  • Odpowiedz
przecież Kasahara też był wtedy naturalem xD i tak celem sylwetki stalowego to mieć mało masy xD typ po prostu nie ma pojęcia o treningu


@Rejetn: Nie bez powodu te materiały się nazywają "uniwersalna sylwetka". Typ nie zamierza wyciskać setek kilogramów ani brać towaru. Po prostu wysportowana, fajna sylwetka. Osiągnął swój zamierzony efekt. Nie wiem jak według Ciebie powinna wyglądać jego końcowa forma, jeśli możesz to podeślij jakichś naturali, którzy według
  • Odpowiedz
10 latach treningu wygląda podobnie co Stalowy.


Ja mam 105-108 kg na 178.5 cm xD. A na żyle 100 kg. 20 kg+ więcej mięśnia

A naturalnie na docine miałem 85 kg z hakiem nie mówiąc o ciężarach które targałem naturalnie (poniżej bez używania żadnego dopingu) i to miałem zrobione po 3.5 latach treningu vs typ co przy 186 cm wazy 80 kg po 10 latach trenowania. Gdzie jeszcze ja tęż nie trenuje
Kasahara - > 10 latach treningu wygląda podobnie co Stalowy.

Ja mam 105-108 kg na 17...

źródło: Zrzut ekranu 2024-06-15 o 21.21.08

Pobierz
  • Odpowiedz
Stalowy Szok to głównie wiedza dla początkujących, podana w przystępnej formie. Liczby ma dobre, bo takich osób jest więcej, i nie wiem, w czym problem, że dzieli się wiedzą z początkującymi. Przecież do wytłumaczenia równania 2+2 nie jest potrzebny człowiek z NASA. Jak ktoś chce więcej, to na kanale Gainzdesire są trzy i pół godzinne naukowe analizy. Śmiesznie to brzmi, jak ktoś sugeruje, że ma większą wiedzę, bo ma więcej mięśni swoją
  • Odpowiedz
@LatajacyJeczmien: wciskanie, że natural ma coś innego do wyboru, niż uniwersalna sylwetka to XDD stalowy potrafi tylko kopiować 1:1 zagraniczny kontent, nie ma pojęcia o treningu, nie tworzy nic wartościowego, #!$%@? na hajs idiotów
  • Odpowiedz