Wpis z mikrobloga

@Sin-: z taką gębą jak ma bosak, i jaką miał w latach 90, to w sumie się nie dziwię, że wyparł te wspomnienia z pamięci ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kotouak: On to w ogóle wygląda na takiego co mu dzieci zabierały kanapki. Pamiętam jak jeszcze Giertychowi teczkę nosił i przyszli studenci protestować. Ten do nich wyszedł na cwaniaka. A ci ściągneli buty i zaczęli krzyczeć "na bosaka!". Uciekał zesrany xD
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 3
@Kotouak: Teraz są świetne książki opisujące mafie z lat 90 i morderstwa. Np: o gangu pruszkowskim, wołominskim etc. Zresztą poczytajcie komentarze pod postem Karoluka. Ludzie opisują jak to wpier*** dostawali za samo przejście się do innej dzielnicy xD
Polityk Krzysiu celuje w 14-25 latków którzy się nie pofatygują sprawdzić jak to było przed wejściem do UE.

@ziko100 Zacznij może od tego aby się dowiedzieć jak było rzeczywiście przed wejściem
  • Odpowiedz
@Kotouak niech sobie odpali Bosak Teleexpress z 97, tam leciały morderstwa, pobicia, starcia z policją jedni za drugim, ale debil chyba wtedy albo się jeszcze nie urodził albo nie miał w domu tv
  • Odpowiedz
https://statystyka.policja.pl/download/20/232196/przestepstwa-bojka-i-pobicie-do-2021.xlsx


@Sin-: mhm, bo statystyki bójek i pobić wskaże np. wybitą szybę u mnie w samochodzie, której nie zgłaszałem, bo wiem, że polska policja g---o wykryje nawet jeśli im przedstawię twarde dowody i nagranie z wideorejestratora

ilość przestępstw spada, bo ludzie nie zgłaszają - po c--j stać kilka godzin i składać zeznania, jeśli za kilka tygodni dostaną pismo o umorzeniu sprawy z powodu niewykrycia
  • Odpowiedz
@Sin-: Co on p------i XD przecież lata 90 i 2000 to była jakaś dzicz, w------l mogłeś dostać z dowolnego powodu. Poszedłeś na osiedle obok, przykro mi rycerze ortalionu akurat nie mają co robić więc obija ci mordę XD masz markowe ubranie? Akurat w rozmiarze mefedroniarza mariusza, dawaj. Masz c-----e ciuchy? No to też w------l XD
  • Odpowiedz
@Sin-

Ej ale co ma do rzeczy jak to bylo 30 lat temu? Moze cofnijmy sie jeszcze 80 lat wczesniej?

Faktem jest ze przestepczosc w Europie jest na duzo wyzszym poziomie niz w PL i potwierdzi to absolutnie kazdy kto bywa na zachodzie. Ewentualnie poczytaj raporty np Eurostat
  • Odpowiedz
@winsxspl no tak, bo w latach 2000 zaufanie do policji było ogromne i 100% ludzi zgłaszało przestępstwa, a dziś zgłasza się 20% xD jak statystki obalają twoją tezę to są błędne xD
  • Odpowiedz