Wpis z mikrobloga

Mój wczorajszy trede (40 call opcji wygasających jutro, łącznie za 2420 USD), na razie idzie po mojej myśli - tzn. zgodnie z moim oczekiwaniem pakiet dla Elona przeszedł ( ͡ ͜ʖ ͡) Co ciekawe, wygląda na to, że Texas też! :)

Elon nieco zaskoczył i opublikował wyniki wcześniej...

Teraz tylko czekać, na reakcje giełdy. Z racji, że wyniki są wcześniej, opcje prawdopodobnie będę sprzedawał dzisiaj.

#gielda #januszeinwestowania #opcje #opcyjki #tsla #elonmusk #tesla
anonimowy_programista - Mój wczorajszy trede (40 call opcji wygasających jutro, łączn...

źródło: SCR-20240612-soui

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@wyjechany: mi polecono jakieś 2 lata temu ten tutorial. IMO bardzo dobry.

Natomiast, moim zdaniem, bardzo łatwo się na opcjach przejechać. to jest zaledwie moja druga transakcja z opcjami. Tak naprawdę to ósma, ale poprzednie kilka było to po prostu część większej opercji, która uwzględniała rolowanie opcji. Tutaj wynik mojego poprzedinego eksperymentu: https://wykop.pl/wpis/70253313/tsla-7-szt-dokupione-na-ikze-4-szt-po-172-3-szt-po

Nauczyłem się podstaw opcji, by mieć dodatkowe narzędzie w swojej artylerii. Pojawiły się takie warunku, że uznałem,
anonimowy_programista - @wyjechany: mi polecono jakieś 2 lata temu ten tutorial. IMO ...
  • Odpowiedz
@anonimowy_programista: jak kupujesz jakieś mocno oddalone od kursu strajki to może i urywa, ale miło oglądać, że masz szansę tymi callami wziąć wory pieniędzy i zamknąć japsony komentującym wczorajszy post ( ͡º ͜ʖ͡º) gj gj
  • Odpowiedz