Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Cześć Mirasy, rozstałem się jakiś czas temu z dziewczyną, poróżnił nas temat wiary, ja niewierzący, ona wierząca. Co za tym idzie temat ślubu kościelnego i reszty sakramentów był dla nas trudnym tematem. Niby czuję, że zrobiłem dobrze bo uważam, że nie ma co obiecywać że się zacznie wierzyć, a nie ma się tego w planach, ale czuję pustkę w sobie () była przy mnie zawsze, pomagała gdy było źle, uśmiechała się ze mną kiedy wszystko szło jak powinno.

#zwiazki #rozowypasek #niebieskipasek



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 9
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: polec jej kanal Śmiem Wątpić XD dlaczego to Ty masz zaczac wierzyc. Z drugiej strony jesli to tylko kwestia slubu to odpusc. Co Ci szkodzi taka impreza. Bylam na slubie katoliczki i muzulmanina w kosciele. To sie nazywa slub jednostronny
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Dlatego jestem za tym, żeby nie wchodzić w związki z facetami niewierzącymi w Boga, bo to się i ta nie uda. Nie wyobrażam sobie związku, gdzie ja idę do kościoła lub odmawiam pacierz, a partner się że mnie wyśmiewa, albo kwestia wychowania dzieci, gdzie facet robiłby że mnie wariatkę przed dziećmi. To są zbyt poważne tematy.

  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Nie musisz wierzyć w Boga, uwierz w nią.
Matematycznie już udowodniono, że warto wierzyć w Boga, nawet jeśli nie ma żadnego Boga.¯\(ツ)/¯
No chyba że każą ci się obrzezać, to już co kto woli.
Z biglem!
  • Odpowiedz
Dziwna baba, postawiła boga ponad swojego mężczyznę, który przecież jest bogiem, według oryginalnej świętej trójcy to mąż-żona-dziecko. A nie tak jak sobie sekta katolicka przerobiła na bóg ojciec-syn-duch święty.
  • Odpowiedz