Wpis z mikrobloga

@wisemansaid: @AlaskanskieRodeo @szach-perski @frugom @crespo @zielony_goblin @Szr1h
Problem jest to, że nie które typy oświadczają się po pół roku znajomości, ludzie nie mieszkają nawet razem, odwiedzają się na ruchanie + na jakieś spędzanie czasu i CYK oświadczyny. Sporo ludzi to traktuje poważnie i oświadczają się jak już są pewni, po tym jak mieszkają razem już sporo i tak dalej, no i to jest normalne. Ale uwierzcie mi, że jest sporo ludzi
  • Odpowiedz
@wisemansaid: te dziewczyny chyba nigdy w poważnym związku nie były albo nierozumieją czym jest związek i że decyzja o ślubie to coś, co przychodzi raczej naturalnie, gdy obie strony tego chcą, rozmawiają ze sobą na wszystkie tematy i znają się nawzajem, a nie nagle respią się obok siebie i weźmy ślub, bo tak XD Muszą mieć albo bardzo spaczone pojęcie o miłości i związkach albo to prowokacja, bo nie wierzę, że
  • Odpowiedz
to sa odrealnione lewaczki żyjące świadomością z instagramow itd, o wszystkim opowiadają w sposób odrealniony, niech kupia psa,pewnie same by sie psu oświadczyły
  • Odpowiedz
Przeciez o zareczynach sie rozmawia, a jak nie rozmawia to sa sygnaly. Tbh nie wiem jakiego randoma trzeba #!$%@? (lub byc odklejonym od rzeczywistości) zeby uslyszec 'nie'.
  • Odpowiedz
@wisemansaid kto to w ogóle ogląda? Beka z takich "podcastów" o dupie marynie. Każdy musi założyć podcast bo to totalnie jest szczyt produktywności, wychodzenia ze strefy komfortu i sukcesu. Jakie trzeba mieć mniemanie o sobie, żeby myśleć że "dawaj julka nasze rozmowy są takie ciekawe, nagrywajmy to, ludzie będą nas uwielbiać" XD
  • Odpowiedz
@wisemansaid ale co one złego powiedziały? Oświadczyny są spoko jeśli obie strony są już na to gotowe. Takie wyskakiwanie z głupia frant z pierścionkiem, jeszcze w towarzystwie rodziny, do dziewczyny która zupełnie się tego nie dpodziewa, jest słabe.
  • Odpowiedz
@wisemansaid "chłop się respi obok" no tak, dosłownie tak wyglądają zaręczyny. Przychodzi losowy chłop i się oświadcza, mężczyzny dosłownie nie znasz i pierwszy go raz na oczy widzisz. Julki odklejone.
  • Odpowiedz
@wisemansaid: typy, typiary, respi, chłop - czemu wrzucacie nagranie dzieciaków z przedszkola i debatujecie nad tym jakby to była światowej wagi dyskusja?
  • Odpowiedz
@wisemansaid: mojej ex znajomej typ się oświadczył po miesiącu randkowania, ale myślę że tego typu sytuacje są mega rzadkie no i dla mnie byłby to raczej jakiś wyraz, no nie wiem, desperacji? niedojrzałości? No bo jak dobrze można kogoś poznać po miesiącu czy nawet kilku miesiącach znajomości? Według mnie, decyzja o ślubie, czyli de facto poważna deklaracja bycia razem do śmierci, nie powinna być podejmowana tak spontanicznie, bez dłuższej znajomości.

A
  • Odpowiedz
@wisemansaid: tak to wygląda, jak relacji baby uczą się z seriali. Ludzie na ogół wiedzą, że chcą ze sobą wziąć ślub i oświadczyny nigdy nie są takim całkowitym zaskoczeniem. No ale jak się myśli, że to tak że nagle zza krzaków wyskoczy książę, klęknie i zaproponuje siebie za męża, to potem ma się ból dupy o ten fikcyjny scenariusz. xD
  • Odpowiedz
@wisemansaid: W życiu chyba chopa nie miały. Widziały tylko na filmikach jak chop się oświadcza i nie dociera do ich małych mózgów, że wcześniej oni razem miesiącami, albo latami byli razem. One widzą tylko moment zaręczyn i przeszłość się nie liczy.
  • Odpowiedz
@wisemansaid: ale po co wy to oglądacie?
Jakby nie było to częściowo mają rację. W dzisiejszych czasach ludzie dorośli rozmawiają o swojej przyszłości, snują plany więc oświadczyny nie powinny być dla kobiety zaskoczeniem.

@AlaskanskieRodeo: one raczej nie mówią o takim przypadku a o krótkiej znajomości gdzie buzują jeszcze hormony i koleś wyskakuje nagle z zaręczynami a para o nich wcześniej jeszcze nawet nie rozmawiała.
  • Odpowiedz