Wpis z mikrobloga

@wisemansaid: ale tak na poważnie to zaręczyny całkowita niespodzianka to jest strasznie głupi pomysł. W sensie jeśli nigdy na spokojnie nie porozmawiałeś z dziewczyną o tym czy i jak planujecie spędzić razem całe życie i nagle zaskakujesz ją publicznymi oświadczynami to jest to głupie i w sumie trochę nieuczciwe.
Dla jasności dodam, że same okoliczności oświadczyn mogą być niespodzianką, ale wcześniej powinno się być pewnym odpowiedzi drugiej strony (rozmawiać o tym
  • Odpowiedz
@wisemansaid: jakie te baby są #!$%@? to ja nie mam pytań. Najpierw #!$%@? wszędzie #!$%@?ą, że szukają chada, co będzie #!$%@? podejmował decyzję i je poprowadzi za rączkę, bo one biedne niedołężne #!$%@? i nie wiedzą, czego chcą i POTRZEBUJĄ MĘŻCZYZNY, a potem ból cipska, że mężczyzna podejmuje decyzje.... co za pokraki ja #!$%@? #!$%@?łem się xD
  • Odpowiedz
@wisemansaid: Wy się z nich śmiejecie, a to są po prostu dziewczyny, które nigdy nie były w żadnym zwiazku i nie mają pojęcia jak wyglada życie w związku, a wiedzę na ten temat czerpią z filmów. To są ewidentnie babskie incele.

No ale w sumie to dobry materiał dla tych wszystkich przegrywów i inceli którzy wypowiadają się na tematy kobiet i związków, bo właśnie tak wszyscy Was widzą, ja te dwie
  • Odpowiedz
chłop się po prostu respi obok ciebie, wcale nie chodzi do ciebie miesiącami


@szach-perski: ale takie podejsie maja niektore baby, zwiazki fastfoodowe, dzisaj sie ruchacie, jutro sie nie znaie. social media, instagramy i tiktoki doslownie sprały kobietom mózgi
  • Odpowiedz
Zaręczyny z dupy a do tego w miejscu publicznym - o ile nie było wcześniej jasnego komunikatu, że takie są plany i to się stanie w niedługim czasie i obie osoby są na to gotowe - to faktycznie lipa.
  • Odpowiedz
Sa po prostu echem ideologii ktora jest obecnie lansowana w mediach majacej na celu skompromitowanie jakichkolwiek zwiazkow kobiet z mężczyznami


@szymeq2001: czyli są symetrycznie dokładnie tym samym czym są przegrywy u mężczyzn
  • Odpowiedz
@wisemansaid: ludzie znający te sytuacje jedynie z filmów wypowiadają się na ich temat. Te hipotetyczne sytuacje z postawieniem pod ścianą tak samo mają miejsce, jak dyskryminacja przez tatuaże i molestowanie co drugiej kobiety w Europie. Wymyślają scenariusze i je komentują. Im pewnie to nie grozi.
Normalni ludzie ze sobą rozmawiają i planują przyszłość, a faceci najpierw doszukują się znaków i zapewnień, bo wiele kobiet #!$%@?ło i lepiej mieć pewność.
  • Odpowiedz
@wisemansaid: oczywiście facet spontanicznie wystrzeliwuje z propozycją ślubu, a biedna kobitka po tygodniach/miesiącach/latach związku, ba mieszkania razem niczego się nie domyśla. Julka chyba mieć IQ paproci, bo, gdy ja miałem plan oświadczenia się mojej żonie to okazało się, że moja przyszła szwagierka wie nawet jaki pierścionek chciałaby otrzymać moja wybranka.
  • Odpowiedz