Wpis z mikrobloga

Tylko poszedłbym jeszcze dalej i w ogóle z zaręczyn zrezygnował bo po co tracić hajs na jakiś #!$%@? pierścionek.


Nie trzeba płacić nie wiadomo ile za pierścionek. Ja kupiłem za chyba niecałego tysiaka.

Jak ktoś chce wziąć ze sobą ślub to serio potrzebna jest komuś ta szopka?


@Kiedys_Mialem_Fejm: to tylko od ciebie i twojej kobiety zależy czy to będzie szopka, czy miło spędzony czas we dwoje.
  • Odpowiedz
@wisemansaid Jeszcze ten udawany ruch wymiotny... współczuje ludziom którzy na stare lata bedą jej sąsiadami xD ta dziewczyna na stare lata będzie się o wszystko #!$%@?ć, stękać i wbijać szpilki by zwrócić na siebie uwage
  • Odpowiedz
@pyszniarz @szach-perski no bo osoby będące na tym etapie zwykle ze sobą nie mieszkają, w ogóle wcześniej nie poruszają tego tematu xD wcale nie planują przyszłości i nie myślą o tym. Poznajesz chłopa, idziecie na kawę i jeb nagle się oświadcza. #!$%@? xD głupszego filmiku chyba nie widziałem
  • Odpowiedz
Myślę, że dla tych raszpl konieczność wybrania kariery, podjęcia decyzji o zmianie pracy czy jakiegokolwiek innego ruszenia głową to opresja.


@CyrekLax: bo tak jest, to jest ten poziom, że srajtaśme w sklepie jej głupio kupić, a do lekarza ją umawia mama.
  • Odpowiedz
  • 0
@szymeq2001

@pyszniarz Sa po prostu echem ideologii ktora jest obecnie lansowana w mediach majacej na celu skompromitowanie jakichkolwiek zwiazkow kobiet z mężczyznami


Chyba, że facetem nie jest Polak - wtedy wszystko jest git.
  • Odpowiedz
@wisemansaid: po niektórych po samym sposobie wypowiadania widać, że pustka między uszami. Ciekawe czy jakiś desperat faktycznie się za takie padło zabrał czy dywagują czysto teoretycznie bo koty nie dają pierścionków?
  • Odpowiedz