Wpis z mikrobloga

Słuchałem wcześniej już tych dziewczyn i chciałbym napisać, że obserwujemy tutaj typowe zesranie się wykopków. Nie takiego dziwacznego nie ma w tym filmiku, a one ogólnie są inteligentne, zaangażowane i robią coś fajnego dla swojej zajawki. Jasne, nie ze wszystkim co mówią się zgadzam, ale to młode dziewczyny żyjące trochę w innym świecie niż ja i ciekawie ich posłuchać.

Człowiek ciekawy życia i ludzi, z otwartą głową coś weźmie dla siebie, wzbogaci
  • Odpowiedz
@wisemansaid: ale tłumaczcie to z kobiecego w najbardziej #!$%@? wydaniu na polski:
- łeeeee dziewczyny się zaręczają i to przy rodzinie bo tata jest ciągle z nimi i kochają i ona już wie że chce z nim być resztę życia, a ja jestem sama i nigdy nikogo tak nie kochałam i nikt mnie nie kocha
- nie martw się kochana, faceci to świnie, ty jesteś wspaniała i piękna
  • Odpowiedz
@kynx: Moja byla szwagierka zrobiła tak, że zaprosili obie rodziny, obiad itd I jej chłopak się wtedy oświadczył tzn nie że wcześniej się oświadczył i obiad zrobili, żeby uczcić, rodziny się poznały czy coś w tym stylu, tylko normalnie przy wszystkich klękał, a ona udawała wzruszenie xD
  • Odpowiedz
@wisemansaid: na szczęście one nie musza sie martwic o to ze kiedy kolwiek sie obok nich ktos zrespi z pierscionkiem, kazdy normalny po 10 sekundach sluchania takiej ma dość
  • Odpowiedz
@kynx no zaręczyny to dosłownie polegają na tym żeby oznajmić spolecznosci ze masz zamiar się z babą hajtnąć xD taki jest literalnie tego cel
  • Odpowiedz
@Urajah

One mówią o jakiejś marginalnej sytuacji gdzie piwniczak lub jakiś beta orbiter się im oświadcza z dupy. Zwykle to kobiety "dają znaki" lub po prostu to następuje po latach związku. To nie jest znikąd, a to jest podobno płeć, która umie w umiejętności społeczne.


Jak ci się oświadcza w marginalnej sytuacji piwniczak albo betaorbiter to wtedy się odmawia i dodaje że chyba tego kogoś #!$%@?ło, to jest takie trudne? XD
piekłokobiet
  • Odpowiedz