Wpis z mikrobloga

@wisemansaid: ale no dobrze mówią, takie rzeczy jak ślub to wcześniej dogaduje się. Zaręczyny w miejscu publicznym to po prostu głupota i presja jak wcześnie nie rozmowialiście o tym, że chcecie spędzić z sobą życie. W normalnym związku mówi się o wspólnej przyszłości
  • Odpowiedz
@wisemansaid jak kobieta nie potrafi mówić po polsku, tylko używa #!$%@? nowomowy w postaci "typ się respi typiarze" to trzeba #!$%@?ć natychmiast.

Pomijając ich bezdenną głupotę, z jednym się zgodzę - oświadczyny w miejscach publicznych są słabe. Jak dla mnie powinna to być "intymna" chwila pomiędzy dwójka osób, a nie cała widownia, ludzie wstają, klaszczą... nie mój klimat.
  • Odpowiedz
@wisemansaid: Julie o statusie związków: "0", analizują i oceniają świat przez pryzmat filmików z zaręczyn jakie widziały na youtube/tiktok. To musi się udać.
  • Odpowiedz
@wisemansaid: Ale wyobraź sobie odwrotną sytuację.
To by dopiero było dla kobiet obciążające - ma kupować pierścionek za kilka k(może zegarek dla mężczyzny) i organizować jakieś zaręczanie. Sama musi podjąć tę decyzje i nie być pewna odpowiedzi.

Tak jakby nie miała gęby i języka i nie mogła swojemu chłopakowi powiedzieć po jakimś czasie - jakbyś mi się miał oświadczać to zróbmy to na osobności bez jakichś szopek.
  • Odpowiedz
@wisemansaid: takich wywodów nie traktuje poważnie, ale tak to wygląda.

DOMYŚL SIĘ #!$%@? DEBILU ( ͡° ͜ʖ ͡°)

a) chłop robi spontaniczne, niezapowiedziane zaręczyny: ale, ale, jak to tak - ŹLE
b) chłop zapowiada zaręczyny: ale gdzie spontan i zaskoczenie? - ŹLE

a) chłop szybko się zaręcza: oszalałeś? - ŹLE
b) chłop późno się zaręcza: ile mam czekać? - ŹLE

a) dlaczego chłop decyduje o zaręczynach? też
  • Odpowiedz
@wisemansaid: Ale tępe piździska masakra, najgorsze że większość p0lek taka jest, a coraz większa ich ilość taka się robi. Raczej przez to, że matki same wychowują swoje bękarty i przekazują im te swoje #!$%@?łe mądrości.
  • Odpowiedz
@JanTadeusz: no i zgadnij na kogo oddają te raszple głos. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Poznałem kiedyś taką z identycznym rozumowaniem. Głosowała na Biedronia, a jej argumentem było to, że jest gejem. xD
  • Odpowiedz
@frugom no mnie spotkały zaręczyny z zaskoczki po pół roku znajomości w publicznym miejscu. I byłam w sytuacji 15 sekund na odpowiedź jak wcześniej w ogóle nie myślałam o temacie. Takie rzeczy się zdarzają. Nie mam mu za złe, ale myślę, że wszystko potoczyłoby się inaczej, gdyby nie to. Nie jesteśmy już razem.
  • Odpowiedz