Wpis z mikrobloga

Wszyscy lewicowcy płaczą, jak to się stało, że taka osoba jak Braun dostał się do europarlamentu. Chłopa nie zapraszają nigdzie do mediów meistrymowych, boją się go jak ognia. Osiaga najlepszy wynik w swojej partii. Do tych tempakow nie dociera, że taka jest wola jego wyborców. Chyba na tym polega ta demokracja?

Czekam z niecierpliwością na jego oranie eurokolchoznikow. I te szczęść boże :)
#polityka #wybory #konfederacja #polska #uniaeuropejska
  • 58
  • Odpowiedz
@KlejnotChoroszczy ja nie jestem lewicowcem i płacze, że koleś który jest antypolakiem niepopierajacym rozszerzaniu się NATO oraz wariatem, który twierdzi, że CPK jest budowane żeby Żydzi mieli swój schron i że w Smoleńsku nie rozbił się samolot z Kaczyńskim na pokładzie i który wierzy w oczywiste fejki w internecie jak słynny kuc przebrany za Żyda

Więc tak, ja płacze, że taki ktoś kogo miejsce nie jest nawet na pozycji sołtysa na
  • Odpowiedz
@aysel-bayraktar jestem wrażliwym patriota, to prawda i patrząc się na wasze reakcje to nic dziwnego, że tak często Polska była pod okupacja skoro we krwi wam już zostało, że nie chcecie dbać o własny kraj
  • Odpowiedz
Chłopa nie zapraszają nigdzie do mediów meistrymowych, boją się go jak ognia


@KlejnotChoroszczy: Potęga tradycyjnych mediów już dawno została złamana. Więc to że nikt go nie zaprasza nic nie znaczy.
  • Odpowiedz
  • 52
@KlejnotChoroszczy: pisze się “patriotyzm”. Jak to jest, że ci co mają gęby pełne frazesów o łOjczyźnie i wszystkich pouczają, nawet nie są w stanie się normalnie wysłowić? XD Weź jakąś książkę przeczytaj zamiast się od rana podniecać pajacem z gaśnicą to będzie lepiej i dla ciebie i dla kraju.
  • Odpowiedz
@KlejnotChoroszczy: może dlatego, że Braun jest idiotą który zyskuje poklask innych, podobnych mu idiotów. A że takich nie brakuje, to i wynik jest.
Przez głosowaniem powinien być test dopuszczający do głosowania. Jakiś taki prosty, w stylu "Masz dwa jabłka, a sąsiad dał Ci kilogram jabłek, dwie brzoskwinie i czekoladę. Ile masz brzoskwiń?"
Podejrzewam, że Konfa i PiS mieliby połowę głosów.
  • Odpowiedz
Chyba na tym polega ta demokracja?


@KlejnotChoroszczy: Chłopie demokracja to jest wtedy jak ludzie głosują na liberałów i lewicę,

jak ludzie głosują na Bruna, to wtedy jest faszyzm, nazizm i koniec demokracji w Polsce,

czego nie rozumiesz?
  • Odpowiedz
Chłopa nie zapraszają nigdzie do mediów meistrymowych, boją się go jak ognia


@KlejnotChoroszczy: tigera bonzo to sie dopiero musza bać! nawet do niszowych mediow nie jest zapraszany! Idealny kandydat!
  • Odpowiedz