Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Zastanawiam się ile lat mają przegrywy na wykopie.. większość wpisów to jednak chęć bycia chadem i posiadanie julek, znaczna mniejszość to zwykłe pragnienie spokoju. Mam prawie 30 lat i czasem wracam wychodzenia do ludzi chodzę sam w normickie miejsca, biorę jakieś piwko, skanuje otoczenie. Nie wiem ale dochodzę do wniosku, że to nie dla mnie świat. Oskarki w koszulach, z brodami, napakowani a z drugiej strony julki z napompowanymi ustami, bitch face, głośne, wulgarne, udające niedostępne dla tych oskarków. Bardziej mi to przypomina cyk niż rynek matrymonalny, w którym chciałbym brać udział. Nawet te współczesne kanony piękna do mnie nie przemawiają. Dużo bardziej przejmuje się tym, że odstaje od rówieśników w podstawowych kwestiach i tutaj pociąg odjechał, m.in.

- fajna, stabilna ale rozwojowa praca za minimum te 10k w wojewódzkim
- własne mieszkanie w wojewódzkim
- posiadanie partnerki, która bardziej niz wyglądem to spasujemy się charakterem
- jakiś cel życiowy, plan na przyszłość

#przegryw #przegrywpo30tce #feels #zycie #samotnosc #blackpill #tinder #tfwnogf #tinder #agepill #depresja



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Zastanawiam się ile lat mają przegrywy na wyk...

źródło: 921dafb640b462f8544959cffb12dd0cd3d620ef0349772616e98b8145e9a6ec

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Ja lvl 32 i praca na trochę więcej niz minimalna w wojewódzkim Polski B (Kielce), ale biurowa, mieszkanie ze starymi w centrum, jedynie z tą partnerką mi się fartnęło bo to pierwsza baba w życiu która mnie nie zaczęła #!$%@?ć i z którą się bujałem dłużej niż dwa miechy xD Plan na życie mocno przeciętny - mieć guwniaki z babom sztuk minimum dwa i ogarnąć im żyćko tak, żeby
  • Odpowiedz