Wpis z mikrobloga

@MarianJanusz: i niech ta von Jungingen już nie wraca
Pamiętam lata temu, chyba jak pierwszy raz kandydowała jeszcze z PO i był jakiś program publicystyczny, to tak wyniosłem i antypatycznej baby to żem dawno nie widział. Ona faktycznie ma się za kogos lepszego bo się w kogoś z nazwiśkiem wżeniła xD
  • Odpowiedz
Wstrętna zakłąmana niemiecka morda. Obserwowałem jej kampanie na tiktoku - kompletnie oderwana od rzeczywistości. Totalne zbdury o ładowarkach, zielonym ładzie i ekologii. Działania antypolskie na każdym korku.
  • Odpowiedz
@mk321: spokojnie… przy okazji rodzina też z pewnością zarabiała dzięki jej obecności w parlamencie. Spójrzmy na jej córkę która zarabiała pracując z Think-tanku, który jest finansowany z PE. XD
  • Odpowiedz
kojarzę ją tylko z tego, że jak byłem na erasmusie w gimnazjum to jechaliśmy z grupami z Litwy i Słowacji do jej biura w Krakowie, ale spotkanie prowadzili asystenci


@degenero: No nie dziwię się. Kolega u niej pracował i jest dokładnie taka jak się wydaje tzn niemiła delikatnie mówiąc.
  • Odpowiedz
@FrasierCrane: Pamiętam jak moja była (w 2009) mówiła, że będzie na nią głosować, ja się pytałem, dla czego, a no bo to kobieta xD No i długo ze mną po tym nie była ;)
  • Odpowiedz