Wpis z mikrobloga

@Simfecstio: oczywiście że tak, ale patrząc bo screenach które tutaj są, to przy założeniu że chodzi Ci tylko o seks (zresztą trzeba być debilem żeby wiązać się z laską która ma od wejścia takie nastawienie) to idąc na przysłowiową rokse, płacisz za usługę, za produkt który spełnia Twoje oczekiwania, wracasz do domu zamiawiasz pizze i jesteś spełniony i zadowolony, a tak to odstawiasz jakieś mambo jumbo z laską która ma
  • Odpowiedz
@StdPtr

@pieknylowca: a może wystarczy brać tinderówy na pierwszą randkę na spacer lub herbatkę? A nie samemu je zapraszać i fundować jedzenie za kilkaset zł

Poradnik jak odsiac materialistki : laski z farbowanymi czarnymi lub blond włosami , robionymi ustami i pazurami takimi że grzebią w kupie jak się podcieraja , nie musisz dziękować
Ogólnie wszelki skrajny i wyzywający wygląd
Co prawda nie jest to zasada zawsze ale pokrywa
  • Odpowiedz
  • 5
@pieknylowca To jakaś nowa moda wśród biedaków, żeby chwalić się, że nie stać ich na wyjście do restauracji i muszą znaleźć kogoś, kto kupi im jedzenie?
  • Odpowiedz
@Simfecstio: niby proste założenie, ale czy na rynku tindera to tak działa? Ja tam jestem tradycjonalistą jeśli chodzi o poznawanie kobiet i jakoś nie wiem jak miałbym takie sprawy rozwiązywać tylko za pomocą tindera xD
  • Odpowiedz
@pieknylowca: A kto wam każe fundować ekskluzywne kolacje, na które was nie stać? xD Wystarczy zamówić dziewczynie zwykłą kawę i jeśli będziecie interesujący to kobieta będzie chciała kontynuować znajomość bez stawiania jej wystawnych obiadków. No ale jak się nie ma żadnych atutów osobowości to trzeba imponować kasą. Przykre i tak naprawdę źle świadczy o facetach. Bo wy nie potraficie zdobyć kobiet, zainteresować ich sobą i zaintrygować, wy chcecie je kupować.
  • Odpowiedz
zaproś na spacer to Cię zwyzywają od biedaków chłopie


@4mmc-enjoyer: no i bardzo dobrze, nigdy nie pokazuj dziewczynie na pierwszych randkach że masz kasę, bo złowisz nie dziewczynę, a pijawkę. Jeśli jakaś zwyzywa Cię od biedaków to właśnie uniknąłeś pijawki i przy tym bardzo możliwe problemów w przyszłości.
  • Odpowiedz
  • 6
@pieknylowca ja tam idę na piwo albo spacer na pierwsze randki. Jak widzę że dziewczyna nie zamierza w ogóle płacić (np normalnie - ja kupuje za pierwszym razem, ona za drugim albo na odwrót) czy marudzi że chce iść do drogiej restauracji to zlewam ją. Seksu z tego nie będzie i tak, a związku tym bardziej.
  • Odpowiedz
@pieknylowca: można po prostu się nie umawiać na obiad tylko na spacer xd co to za zwyczaj w ogole iść do restauracji na randkę z kims nowym, bez sensu
  • Odpowiedz
@voot: ta, niby masz rację, ale chyba nie wiesz jak działają baby. Po takiej randce oczywiście jest spowiedź koleżaneczkom, te się pytają, "gdzie Cię zabrał?" i jak odpowie, że na spacer to zostanie wybrechtana, jeszcze żeby jej #!$%@?ć to opowiedzą jak to ich fagas przyjechał po nie nowym merolem, zabrał do najdroższej restauracji, kupił kwiaty itp. Tak niestety często jest. Baba sama w sobie może być okej, ale zawsze znajdzie
  • Odpowiedz
@WyzwolonaPodrozniczka no to źle świadczy o kobietach. Bo widzą słabego osobnika który desperacko łaknie kobiety i jej uwagi a wy to wykorzystujecie. To tak jakby wykorzystywać niepełnosprawnego. Dla mnie uwłaczające dla kobiet. Nie wyobrażam sobie żeby ktoś za mnie płacił. To takie niehonorowe. Plus czułbym się dłużny.
  • Odpowiedz
zaproś na spacer to Cię zwyzywają od biedaków chłopie


@4mmc-enjoyer: jak taka kobieta chce się z tobą spotkać jedynie pod warunkiem że zabierzesz ją do drogiej restauracji to nawet ja ogarniam że niekoniecznie zależy jej na poznaniu Ciebie. Co będzie następne? Na drugiej randce będziesz musiał zapłacić jej czynsz za mieszkanie bo inaczej nazwie Cię biedakiem?
  • Odpowiedz