Wpis z mikrobloga

@fff112: Niemki są brzydkie, Francuski wyniosłe, Czeszki to prostytutki, Ukrainki i Rosjanki to prymitywy, P0lki są łatwe. C'est que est c'est ( ͡° ʖ̯ ͡°)
faceci oczywiście nie lepsi, ale nie o tym gadamy
  • Odpowiedz
Jak zawsze najwięcej o cnotach i wstrzemięźliwości mówią przedstawiciele najbardziej puszczalskiej i łatwiej płci xD

skąd przy tym gównie 64 plusy ja się pytam.


@SHOGOKI: Bo uga buga Polki złe, mati widzimy mem o złych Polkach dajemy plus, mniej więcej stąd.
  • Odpowiedz
skąd przy tym gównie 64 plusy ja się pytam


@SHOGOKI: Farmy mające za zadanie szerzyć degenerację, bo każdy normalny człowiek który jeszcze nie zwariował od tego ścieku jest już znudzony tym #!$%@? w kółko o p0000lkach i jak to żadna dziewczyna nie chce prawilnego polskiego mirka mireczka bo idzie w tango z Mokebe.
  • Odpowiedz
@fff112: a jaki to odsetek? Tak pytam z ciekawości, bo nie słyszałem, ani nie czytałem jakichś badań na ten temat, więc z chęcią się dowiem.
  • Odpowiedz
skąd przy tym gównie 64 plusy ja się pytam.

Bo uga buga Polki złe, mati widzimy mem o złych Polkach dajemy plus, mniej więcej stąd.


@SHOGOKI: @pianinka: Bo żyjecie pewnie w swoim zamkniętym idealnym świecie, lub takim który był jeszcze 20 lat temu. Aktualnie ogromna ilość kobiet ma wyprane mózgi socjalami, uważa je za prawdę objawioną, jedyną drogę którą trzeba podążać. Wszystkie normalne kobiety 'wychodzą' z rynku matrymonialnego praktycznie od
  • Odpowiedz
uprawiało się seks? Kobieta.


@kaminarii: A dlaczego decyduje? Bo P0lak jest tak łatwy i pójdzie z każdą. Obarczanie innych za swoje puszczalstwo.

Można to porównać do klienta


@kaminarii: Można to porownać do klienta który ma do okoła setki skomlących sprzedawców, a klient wybiera to co uzna za najlepsze i to na co ma ochotę, resztę spławiając. Rozsądny klient.

WY macie ostateczny wybór i to WY


@kaminarii: No prawda. Bo
  • Odpowiedz
@niebieskatrytytka: Troll albo odklejka, dzięki za ujwanienie się.

A dlaczego decyduje? Bo P0lak jest tak łatwy i pójdzie z każdą. Obarczanie innych za swoje puszczalstwo.


Masz jakąś niezdrową fiksację na temat 'próby' udowodnienia jakieś bzdury na temat łatwości polaków xD
Fun fact - nie tylko w PL 'rynek' matrymonialny idzie łeb na szyję i wygląda to podobnie jak wcześniej napisałem w wielu krajach.
I fun fact nr 2 - faceci chętnie
  • Odpowiedz
@kaminarii: Łee, łee, chady, oskarki, julki, zamki i klucze, szczęki, rozwiązłość, hipergamia, łobuzy, jak z generatora przegrywów, idealnie się wpisałeś. Odstaw ten portal i przestań wyciągać wnioski o świecie na podstawie zmyślonych historyjek podobnych frustratów, może jeszcze będzie dla ciebie jakiś ratunek.
  • Odpowiedz
@pianinka: Gdy zabijam argumenty o 'puszczaniu' się facetów tym że faceci nie uprawiają seksu, prócz tych 'lepszych' - zostaje ostateczna karta pułapka 'wykopka' xD Klasyk.

Odstaw ten portal i przestań wyciągać wnioski o świecie na podstawie zmyślonych historyjek podobnych frustratów


Tylko wnioski mam wyciągnięte na podstawie zwykłego życia społecznego, mając aktualnie ponad 30 lat, na wykopie aktywny z jakieś pół roku, trafiłem tutaj ze względu na to co właśnie widzę, to
  • Odpowiedz
To jacy puszczalscy są faceci przeszło do mainstreamu już dawno, więc bardzo dobrze, przynajmniej się wyrównało ʕʔ


@pianinka: Nic się nie wyrównało bo facet to facet a baba to baba i to on zazwyczaj się stara. Nie znasz podstawowych ról społecznych różowy móźdżku...
  • Odpowiedz
A dlaczego decyduje? Bo P0lak jest tak łatwy i pójdzie z każdą. Obarczanie innych za swoje puszczalstwo.


@niebieskatrytytka: Tak sobie tłumacz karynko... normalni faceci bezwartościowy plastik omijają z daleka. Nie wystarczy że jesteś i masz tzipę xD
  • Odpowiedz
Masz jakąś niezdrową fiksację na temat 'próby' udowodnienia jakieś bzdury na temat łatwości polek

@kaminarii:

idzie łeb na szyję


@kaminarii: Colwiek to znaczy. Nie próbuję odgadnąć jaka myśl za tym stoi.

których na rynku matrymonialnym


@kaminarii: Są. Niestety nie mają z kim się związać, bo normalnych facetów na rynku matrymonialnym nie ma. Jeżeli jesteście tacy wyjątkowi, to dlaczego na koncie widnieją dziesiątki cip i sporo związków z 'karynami' xD
  • Odpowiedz