Wpis z mikrobloga

@banzi: 'No matter what your body looks like, no matter where you come from, you can do anything you set your mind to,' Milliken said following her victory.

No to dawaj, skocz o tyczce.

A ci sędziowie powinni mieć zakaz bycia sędziami do końca życia, plus powinien ktoś sprawdzić, czy nikt nie ustawił tego konkursu.

Nie wyobrażam sobie co inne uczestniczki muszą czuć. Zostały po prostu oszukane. Ja na ich
  • Odpowiedz
@banzi: Niech nikt nie mówi, że nie ma w tym promocji i normalizacji otyłości. To jest faktyczny problem w USA, w Polsce próbuje to tylko wprowadzić margines- głównie feministki, no ale próby są.
  • Odpowiedz
organizatorzy są sprytni, wybrali grubą bo do końca roku może dostać zawału i trzeba będzie zrobić przedterminowe wybory miss, ludzie kupią znowu bilety i przyjdą i kasa wpadnie im 2 raz
  • Odpowiedz
Nowoczesne kanony "piękna". Bo po co ograniczyć jedzenie i iść na siłownię? Bądź sobą i bądź "piękna"! :D To więcej krzywdy robi ludziom niż pożytku.
  • Odpowiedz
@banzi: czytajcie dalej artykuł:.."sara jako dziecko uległa wypadkowi, wpadając do kontenera z granulatem dla świń, by przetrwać, była zmuszona zjeść wszystko. Jak sama wspomina: "po wypadku, wszystko było inne, uzyskałam nie tylko siłę świni, ale też jej dzikość i wygląd, nadludzkie zdolności objawiły się dopiero w okresie dojrzewania.

Na 2025 planowany jest nowy film Marvel o super świni, co o tym myślisz
: uważam że będzie to pierwszy prawdziwy film
  • Odpowiedz