Wpis z mikrobloga

@Kopyto96 każdy zakłada, że tylko matecki jest takim debilem, żeby w takiej chwili grać politycznie i wykorzystywać to do propagandy, więc jak przebijasz mateckiego to nie ma się co dziwić
  • Odpowiedz
To jest chyba najlepszy plot twist w historii III RP, że najpierw partia odstawia fikołki na granicy w obronie uchodźców, łamiąc przy tym zasady bezpieczeństwa i biegając z reklamówkami z żarciem dla Ahmedów, żeby potem jeden z nich zabił polskiego żołnierza na służbie po 6 miesiącach ich rządów XDDDDDDDDD


@Kopyto96: nie plot twist, tylko PŁOT TWIST bo faktycznie mieć jedno proste zadanie, zbudować szczelny płot i nawet to przerosło piSSowskich czempionów,
  • Odpowiedz
@Kopyto96: najlepszy plot twist to taki, że budujesz popularność na wykopie pisząc zmyślone historie o przegrywie, roszczeniowej partnerce, ciężkim życiu, a później się nawet nie #!$%@? i liżesz bez przerwy pisowi jaja.

Stałe modus operandi politycznych trolli. Tak jak WielkiNos - udawanie kobiety incela, narzekanie na wielki nos, a później jazda z propagandą idealnie rano, żeby na dzień dobry weszło w gorące i przekaz się utrwalił.
  • Odpowiedz
@Kopyto96: Ciężkie życie mają wyznawcy uśmiechniętej koalicji. Najpierw chcieli przyjmować migrantów jak ich pasterz, a gdy Tusk zmienił zdanie to są przeciwni. Plus taki, że obecnie zarówno prawica jak i koalicja są przeciwko przyjmowaniu migrantów. Wyjątkiem, dalej zakochanym w migrantach jest lewica.
Polejmnie - @Kopyto96: Ciężkie życie mają wyznawcy uśmiechniętej koalicji. Najpierw c...
  • Odpowiedz
Zróbmy tak. Udowodnisz mi, że jestem Matecki


@Kopyto96: nie każdy głupek to Matecki. Nie dam się nabrać. Możesz być gupi i nie musisz być Matecki. Choć głupota jak i Matecki w jednym spali domku.
  • Odpowiedz
@Kopyto96: Ja głosowałem na nową koalicję i PIS uważam za najgorsze zło, jakie spotkało ten kraj od dawna, a Konfederację za potencjalnie coś jeszcze gorszego. Ale kwestia obrony granicy białoruskiej to jeden z moich głównych zarzutów wobec tej władzy. No nie popisali się w tej kwestii, nie ma co się oszukiwać ani ich wybielać. Podejście Kosiniaka, który wiedział ale nie ujawniał, śmierdzi trochę reakcją Błaszczaka na rakietę.
Zresztą PIS też się
  • Odpowiedz