Wpis z mikrobloga

Jak ja kocham domorosłych #programista z #youtube.

Nie orientuję się, jak to wygląda na zagranicznej części, ale pomyślałem, że wpiszę sobie "jak zacząć z #pracait", by ktoś mi wyjaśnił, jak ogarnąć CVkę, czy tech inf i brak #studia jakkolwiek zmienia moją sytuację i na co patrzy #hr. Pierwszy filmik na #polskiyoutube z brzegu i chłop zaczyna ładnie, że drogie #kursy nie zrobią z Ciebie programisty i poleca jakieś ciekawe kursy z weźmy tu przykład #harvard albo #udemy, więc masz wrażenie, że dobry materiał.

Mija około połowa filmu a chłop wyjeżdza, że bez pomocy i planu działania będziesz się kręcił w kółko więc kup jego #ebook z roadmapą nauki a do tego kup jego kursy, bo lepszych w Polsce nie znajdziesz, a najlepiej to jeszcze daj suba tutaj i na jego innym kanale po więcej pomocy

#problemypierwszegoswiata ##!$%@? #kapitalizm #firstworldproblems #przegryw
  • 2
  • Odpowiedz
@JuanPablitoSegundo_2137 ja z budowy poszedłem do it. Robotę cudem znalazłem ale to najlepsza decyzja życia. Kursy z udemy na promocji, epuby ściągnięte z z-lib + certyfikaty i udało się znaleźć entry level robotę dla jego. To jest inny świat po 8 latach na budowie xD
  • Odpowiedz