Wpis z mikrobloga

@last-hope: może w Iranie masz takie. Jak chcesz mieć wizę, Swift itp to wymogiem jest crs. Kwestia poszukać banku, który do tego bardzo luźnie podchodzi. Jak sobie wyobrażasz doładowanie blikiem jak blik to polskie rozwiązanie, które głównie działa w polsce?
  • Odpowiedz
@last-hope: Jaki wschodni podludź unikający podatków, albo może nawet piorący pieniądze. I do tego idiota, bo gada o tym w internecie. Gardzę.
Poszło zgłoszenie do skarbówki. Zaraz Michau dostanie wezwanie do podania twojego IP, i spodziewaj się rozmowy ze smutnymi panami.
żegnam ozięble.
  • Odpowiedz
  • 0
@dariusz44: dziękuję bardzo chętnie porozmawiamy o twojej matce, pozdrawiam serdecznie<3 a banku z bez systememu crs szukam dlatego że ciągle podróżuje po świecie i nie mam stałego miejsca zamieszkania pozdrawiam
  • Odpowiedz
banku z bez systememu crs szukam dlatego że ciągle podróżuje po świecie i nie mam stałego miejsca zamieszkania


@last-hope: Rozumiem że te ciągłe podróże, to lot w poniedziałek do Norwegii, i powrót w piątek :P Jestem przekonany że skarbówka wykaże się zrozumieniem twojej sytuacji XD.

Poza tym nie wiem jak głupim trzeba być, żeby w ogóle w EU szukać banku który jawnie łamie przepisy podatkowe.
Wiesz w ogóle jak działa regulacja
  • Odpowiedz
@last-hope: Jeśli chcesz konto, którego nie obejmuje CRS, to potrzebujesz raczej przyjrzeć się konkretnym państwom, które nie są stroną tej umowy i lokalne banki nie wymieniają się informacjami o klientach. Sam nie korzystam z poniższych, ale obczaj ALTA Banka, API Bank, TBC Bank, Banco BDA.
Nie gwarantuję jednak, że dasz radę zrobić wszystko online
  • Odpowiedz