Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
ŚCIANA U CHŁOPA ZACZYNA SIĘ MNIEJ WIĘCEJ W WIEKU 25 LAT.
Niech się odezwą w tym wpisie te chłopy które piszą że zaczęli życ dopiero po 30-stce. Nieraz we wpisach o tym, że ktoś ma 30 lat i jest za stary na XYZ albo nie może znaleźć kobiet zawsze znajdą się ci którzy mówią, że własnie wtedy zaczyna się życie. Tak się składa że mam niedługo 30 lat i nigdy w swoim życiu nie czułem się gorzej a swój peak miałem w wieku 21-24. Odkąd skończyłem 25 lat co roku jest gorzej.
Here we go:
- wygląd mocno spada w dół (zmęczona morda, robi się skinnyfat, większa skłonność do brzuszka, mniej włosów, brak ognia w oczach)
- mimo sportu ciężej utrzymać sylwetkę a co dopiero ją robić żeby wyglądało ponad normę
- każdy stary znajomy poszedł w swoją stronę, bo taka jest kolej rzeczy że dla ludzi priorytetm jest ich nowa rodzina a nie koledzy ze studiów
- brak dostępu do kobiet, poza #tinder gdzie i tak nie ma efektów a tym bardziej w tym wieku
- młodsze wcale nie lecą na starszych panów z wyżej wymienionymi cechami :)
- praca wcale nie ułatwia w dostępie do kobiet (albo zdalna albo towarzystwo mieszane jeśli chodzi o płeć i wiek) + zmieniałem kilka razy pracę i NIE spotkałem ani jednej wolnej kobiety
- ludzie oczekują od ciebie (poza wyglądem jak do tej pory) również statusu, majętności więc jest jeszcze większa presja. Pasuje mieć swoje mieszkanie, jakiś fajny samochód miejski, dobrze płatna praca, itd.

#przegryw #niebieskiepaski #rozowepaski #wyglad #zwiazki #relacje #badoo #podrywajzwykopem #przegrywpo30tce #agepill #wykop30club #wykop30plus #blackpill #doroslosc #mlodosc #hipergamia



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
ŚCIANA U CHŁOPA ZACZYNA SIĘ MNIEJ WIĘCEJ W WI...

źródło: 7a0985acc74368104420c24836b85c1fc6ed98634db4063ce23a79d036202ccf

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 1
Anonim (nie OP): Ciało: Spokojnie da się nie być zapuszczonym wieprzem, z doświadczenia: choćby i w moim wieku 33 lat. Maratony, tenis czy jazda konna to sporty gdzie spokojnie i po 60-ce można się pocić, plus rower albo nogi po mieście zamiast samochodu też swoje dodają. Mięśni jak na konkurs kulturystyki mi nie potrzeba, ale wiem, że właśnie taki obraz w wielu głowach kiedy myślą o „ponad normie” w wyglądzie - ja się zadowalam byciem szczupłym z mięśniami proporcjonalnymi, ładne i twarde rysy ponad wielkość buły a la Pudzian, i tak czy siak lepsze to niż większość społeczeństwa która ma piwny brzuszek ;-)

Twarz: kapelusz albo czapka z daszkiem, okulary przeciwsłoneczne, krem UPF, nawilżający i mało stresu: zasady dermatologiczne są mega proste, trudność w tym żeby je regularnie stosować bez przerw. W takim trybie mordka dluuugo będzie o dekadę młodsza w porównaniu z innymi co nie wkładają nawet takiej małej ilości wysiłku. Mnie cały czas wpuszczają w różne miejsca za darmo gdzie studenci albo „do 18/19” lat wchodzą za free ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Naprawdę, większość ludzi nie robi dosłownie nic i żeby ich przegonić wystarczy mocno kichnąć za siebie żeby nabrać większego rozpędu niż oni przez całe życie xD To się w sumie
  • Odpowiedz
@mirko_anonim ja zacząłem żyć dopiero po trzydziestce, lata dwudzieste to studia, akademik albo biedamieszkanie studentów, alkoholizm, papierosy, #!$%@? żarcie i tyranie za śmieszne pieniądze. Lata 30-te to hajs, siłka, wygodne życie, związki, podróże, ruchanie.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: w zasadzie koło 25 rż powinieneś mieć swój peak, bo następuje wtedy kulminacja ekspresji genów w organizmie. Później już trzeba zacząć się dobrze prowadzić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: mnie to #!$%@? że wy to głosicie jakbyś odkryli jakąś ameryką

dla normalnego inteligentnego gościa, którego nie przeraża logiczne myślenie oczywistym jest, że ludzie generalnie, kobiety i faceci wyglądają najlepiej gdy mają 20-25 lat. Po 25 roku życia jest gruby zjazd, zarówno kobiety jak i faceci zaczynają wyglądać jak gówno.

I tutaj nie pomoże wam żadna siłownia, fryzjerzy, styliści czy co tam sobie wymyślicie - tutaj decyduje los. Jest
  • Odpowiedz
@mirko_anonim:
"Here we go:
- wygląd mocno spada w dół (zmęczona morda, robi się skinnyfat, większa skłonność do brzuszka, mniej włosów, brak ognia w oczach)
- mimo sportu ciężej utrzymać sylwetkę a co dopiero ją robić żeby wyglądało ponad normę
- każdy stary znajomy poszedł w swoją stronę, bo taka jest kolej rzeczy że dla ludzi priorytetm jest ich nowa rodzina a nie koledzy ze studiów
- brak dostępu do kobiet, poza #tinder gdzie i tak nie ma efektów a tym bardziej w
  • Odpowiedz
@Nowystaryziel: pierwszą mialem dopiero jak stwierdziłem, że mam czas na związek. W sumie po przekroczeniu 25 lvl mialem wiecej loch w lozku niz przez cały czas wcześniej. Tylko co to ma za znaczenie skoro tutaj rozmawiamy o tym czy faceci tracą czy nie tracą po przekroczeniu pewnego wieku? Jedynym minusem jest to, że materiały na długi związek są już raczej pozajmowane, ale ja tam nie narzekam na życie samemu
  • Odpowiedz
Niech się odezwą w tym wpisie te chłopy które piszą że zaczęli życ dopiero po 30-stce.


@mirko_anonim:
Odzywam się, z tym zastrzeżeniem, że ja zacząłem żyć po 29. roku życia.
Ale działo się to głównie dlatego, że oszukiwałem dziewczyny, że mam mniej lat niż w rzeczywistości, więc przyznaję Ci rację xD
  • Odpowiedz
@zwyklyczlek: ja 35 lat i dają mi 25, nie ćwiczę i jem co mi pasuje i sylwetka atletyczna. Tu na tagu dostałem 7.5-8/10 za ryj i bez problemu laski po 20 lat lecą. Tak jak tu niektórzy piszą, genetyka jest najważniejsza. Jak geny dobre to będziesz wygladal długo dobrze a kobiety nawet z najlepszymi genemi już mając te 35 to wyglądają zdecydowanie słabiej niż jak miały 20. Gorzej się starzeja
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: dałeś się złapać na #!$%@? naciagaczy, szamanów i coperów. peak u obu płci to 20-25 (u facetów może troszkę później) potem masz juz zjazd, który z każdym rokiem tylko przyśpiesza. Oczywiście dalej możesz wyglądać dobrze, ale z każdym rokiem będzie to cie kosztować coraz wiecej wysiłku i kasy, a i tak w końcu spadniesz tylko na pozioem wyglądania dobrze jak na swój wiek.
Mimo to dbac o siebie i
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Peklowalem rozowe jak mialem 18 lat, jak mialem 22, jak mialem 25, pozniej zone az do 33 roku, a po rozwodzie dalej pekluje 26-32 latki tylko ze teraz nie robie tego w Polsce tylko zabieram Polki nad riwiere francuska lub do meksyku i tam je pekluje.
Forme mam lepsza niz jak mialem 24 lata.
Twarz mam bardziej meska
Rece, dlonie, zyly, lepiej wygladaja po 30
Mam troche mniej wlosow na glowie ale nie mam dalej zakol
Pieniedzy mam z 15x wiecej niz 10 lat
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Dlaczego aż tylu tak biadoli o tym peaku 20-25 lat w tym wątku?

To chyba tylko o wyglądzie gadacie?

Bo na pewno nie peak kariery, pozycji społecznej, wiedzy, majątku, kontaktów.
  • Odpowiedz
Tak się składa że mam niedługo 30 lat i nigdy w swoim życiu nie czułem się gorzej a swój peak miałem w wieku 21-24. Odkąd skończyłem 25 lat co roku jest gorzej.


@mirko_anonim: mam te same wnioski. nie są to drastyczne zmiany, ale jest ich tak wiele że razem są bardzo znaczące. całe szczęście mam farta, że wylosowało mi w miarę dobre geny i ludzie na ogół zaniżają mi wiek,
  • Odpowiedz