Wpis z mikrobloga

Aż z ciekawości sprawdziłem koreańską wikipedię i wynika z niej, że prace projektowe nad lotniskiem w Incheon (studium wykonalności i podstawowy projekt) rozpoczęto w 1989 r. Oznacza to, że pierwszy samolot wylądował tam nie po 9, ale po 12 latach od rozpoczęcia prac.


@wjtk123: tak czytałem na tel, teraz widzę że to co postawili od 92 do 2001 to była pierwsza faza budowy i przepustowość 30 mln pasażerów.

Dalej były jeszcze 3 fazy budowy - wiec rozbudował do 60mln pasażerów trwała znacznie dłużej, do 2018. Nie miałem
Sarza01 - >Aż z ciekawości sprawdziłem koreańską wikipedię i wynika z niej, że prace ...

źródło: Zrzut ekranu 2024-06-05 125139

Pobierz
  • Odpowiedz
@lhotse89 No nie widziałem, żyje w jaskini, jak to takie częste to nie powinno być problemem obalenie czegoś? Znajdź w 1 sekundę i mi pokaż. I pamiętaj użyć ‚xD’ żeby ukryć twój bol dupki

Jaki fikołek zastosuje? No wow p--------l jakąś głupotę o terminalu długim. Super ważna rzecz. Zresztą nawet nie wiem o co chodzi bo i tu nawet nie raczyłeś nic wysłać.

Chciałbym zobaczyć obalenie jego rzekomych kłamstw na temat
  • Odpowiedz
  • 4
Jaki fikołek zastosuje? No wow p--------l jakąś głupotę o terminalu długim. Super ważna rzecz. Zresztą nawet nie wiem o co chodzi bo i tu nawet nie raczyłeś nic wysłać.


@Szalom: aha, czyli najpierw bełkoczesz, że nie widziałeś jak ktoś obala kłamstwa Wilka. Potem poprosiłeś o przykład. I dostałeś konkretny przykład, to bredzisz, że to nie jest ważna rzecz xD

Przecież ty jesteś kolejnym fanatykiem z wypranym mózgiem, nawet
  • Odpowiedz
@lhotse89 Nie dostałem żadnego przykładu, człowieku nadal nic nie wysłałeś. Tak, hiperbolizowanie pewnych rzeczy żeby pokazać bezzasadność rozbudowy Okęcia (jak rozumiem o to chodziło, ale muszę się domyślać bo wolisz tracić czas na pisanie komentarzy zamiast cokolwiek wysłać) to głupota, ale nadal nie obala jego danych, wyliczeń, prognoz które on przedstawiał. Z tym nigdy nie widziałem żeby ktoś polemizował

Tak, jakby Jezus zszedł z nieba i powiedział że Wilk kłamie to
  • Odpowiedz
  • 5
Nie wierzę nikomu na słowo


@Szalom: Nikomu, poza Wilkiem xD

Wstrzymanie rozbudowy Chopina w dobie budowy CPK i zamknięcia jego w perspektywie lat to może być paleniem pieniędzmi więc nie dziwię się jego opinii. Nie ma to nic wspólnego z rozwojem lotnictwa, napiszesz coś merytorycznego na ten temat czy nadal będziesz tworzył figurę retoryczną zakrawającą o ad personam?


@Szalom: Tak bystrzaku, to może powiesz nam jaki ty bądź
  • Odpowiedz
@malinq faktycznie parząc na mapę to duża różnica porównując do innych największych lotnisk w Europie, faktycznie tereny po Okęciu nie byłyby interesujące pod mieszkalnictwo. Faktycznie strasznie mnie poprawiłeś.
  • Odpowiedz
@lhotse89 czyli narracja jest taka, że cpk na pewno będzie trwało dłużej niż PiS przewidywał ale rozbudowa Chopina będzie trwała dokładnie tyle ile PO podaje, ahaa ( ͡º ͜ʖ͡º)
Co z ograniczoną przepustowościa Chopina w trakcie przebudowy?
  • Odpowiedz
@uriuk: Tak się kończy wywalanie do kosza analiz o potrzebie budowy CPK (w 2011 r. określanego jako CPL) i zabawa w półśrodki, takie jak lotnisko w Radomiu.
  • Odpowiedz
faktycznie tereny po Okęciu nie byłyby interesujące pod mieszkalnictwo. Faktycznie strasznie mnie poprawiłeś.


@jasonfly: Może lotnisko w atlancie, obsługujące największą ilość pasażerów na świecie też powinno się oddać pod mieszkalnictwo xD

Jest ono w takim samym centrum Atlanty, jak Okęcie w Warszawie xD
malinq - >faktycznie tereny po Okęciu nie byłyby interesujące pod mieszkalnictwo. Fak...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 1
czyli narracja jest taka, że cpk na pewno będzie trwało dłużej niż PiS przewidywał ale rozbudowa Chopina będzie trwała dokładnie tyle ile PO podaje, ahaa


@jasonfly: What? Wyjaśnisz mi proces myślowy który zachodzi w twojej głowie?

Co z ograniczoną przepustowościa Chopina w trakcie przebudowy?


@jasonfly: a jak będzie ograniczona? Rozumiem, że na chłopski rozum i klasyczne "wydaje mi się"?
  • Odpowiedz
@lhotse89 Według wilka może dałoby się wybudować wcześniej CPK i powiększenie przepustowości na Okęciu byłoby bezzasadne. Nigdzie zresztą się z nim nie zgodziłem w tym aspekcie, tylko że zarzut nie jest taki głupi i warto na niego odpowiedzieć niż od razu zakładać że jest antypolski jak ty zrobiłeś co już zakrawa o śmieszność typie xd O twoim chochole że Wilk to mój bożek muszę wspominać? Bo wiadomo, nie akceptuje jako argumenty debunkujące komentarzy w twoim stylu ‚a Wilk to debil megaloman haha z d--y ma te argument źródło trust me bro’ to znaczy że walę sobie do niego konia po nocach nie? Łatwo ci żyć w takim czarno białym świecie?

I nie, wilkowi nie wierzę na słowo.

https://x.com/MacVVilk/status/1728311732333117823
  • Odpowiedz
  • 1
I nie, wilkowi nie wierzę na słowo.


@Szalom: Chyba jednak wierzysz, skoro nie przyjmujesz krytyki Wilka nawet jak widzisz dowody jego kłamstw, a jednocześnie nie widać abyś kwestionował cokolwiek mówi. Zdecyduj się gościu xD

W jednym wpisie twierdzisz, że nie wierzysz mu na słowo i jednocześnie łykasz jak pelikan bełkot o "bezzasadności" rozbudowy Okęcia. Zatem ponowię pytanie: w jaki sposób Warszawa ma obsłużyć planowany ruch, bez rozbudowy
  • Odpowiedz
@lhotse89 Dobra dowody kłamstw dalej nie czytam. Ty jesteś niereformowalny żadnych dowodów na nic nie przedstawiłeś

Gdzie ci napisałem że się zgadzam z Wilkiem co do rozbudowy? Przedstawiłem ci jego racje a ty zrobiłeś z niego antypolaka i argument na który nie warto odpowiedzieć jak wszędzie

To Ty uważając że jak nie wyzywam wilka to pewni liże mu dupę założyłeś że łykam wszystko. Nie masz żadnego dowodu na to tylko twoje
  • Odpowiedz
@lhotse89 No niesamowite z tym terminalem to jednak trzeba doży terminal żeby był duży ruch? Xd przecież pisze też o tym że powiększenie terminala jest karkołomne. Znowu to robisz tworzysz chochoła że niby coś tam uważa on (gdzie ciągle zaznacza że terminal jest do d--y w Warszawie) a potem bohatersko go obalasz.

Co do tego jednego pasa to nie wiem gdzie on pisał o tym, faktem jest że te dwa pasy
  • Odpowiedz
  • 0
Jebnjj się w łeb jak nie jesteś trollem


@Szalom: oho, widzę, że się nieźle zesrałeś xD Skąd ja to znam, połowa takich trolli jak ty, gdy widzi jak odstaje merytorycznie, zaczyna atakować.

Dobra dowody kłamstw dalej nie
  • Odpowiedz