Wpis z mikrobloga

@jasonfly: typie, pis jedno co pokazał że to wał na wale robili, na samych agregatach ue dwa razy o-----i xd a ty nadal wierzysz że cpk to wszystko cacy jest? Wiesz że w 2024 mieli oddać pierwszy pas już? Takie plany mieli XD
  • Odpowiedz
  • 1
Jak będzie ograniczona przepustowość podczas przebudowy? Xddddd o Chryste maryjo. Srak k---a. Na pewno na niczym się to nie odbije


@Szalom: No widzisz, tym się różnimy - ja wiem o czym mówię, a ty dysponujesz tylko swoim malutkim, chłopskim rozumkiem xD "Ej Grażyna, jak do wujka Wieśka kładli asfakt to pekaesy jeździły spóźnione" - dokładnie taki poziom:D Jak ci powiem, że w Balicach zbudowali zupełnie nowy terminal, nie tracąc nic
  • Odpowiedz
@lhotse89 Tak dwie drogi startowe mogą być gorsze jeżeli chociażby taxi waye są rzadsze bo to od tego w większości zależy. Widziałeś taxi waye na Gatwick? Jak ten pas jest obudowany dojazdami? To porównaj sobie teraz taxi waye pasa wschód zachód na wwie. Dodaj do tego że masz tę krzyżówkę która ogranicza przepustowość to jeszcze potem
przy kołowaniu jak lądujesz ze wschodu albo północy musisz przekraczać pas startowy. Taki z ciebie znawca od siedmiu boleści wykułeś parę skrótowców i sypiesz z rękawa myśląc że będziesz mądry

Więc tak dwa pasy na przykład bez taxi wayow mogą mieć gorszą przepustowość niż jeden cały długi z drogami kołowania

Ale na koniec właśnie na tyle cię stać ad personam i tyle teraz nie w stronę wilka tylko mnie. Gdzie ta manipulacja? Że Wilk pokazuje że terminal a właściwie dwa terminale Gatwick sa lepsze? Twórz dalej
  • Odpowiedz
  • 0
Tak dwie drogi startowe mogą być gorsze jeżeli chociażby taxi waye są rzadsze bo to od tego w większości zależy. Widziałeś taxi waye na Gatwick? Jak ten pas jest obudowany dojazdami? To porównaj sobie teraz taxi waye pasa wschód zachód na wwie. Dodaj do tego że masz tę krzyżówkę która ogranicza przepustowość to jeszcze potem

przy kołowaniu jak lądujesz ze wschodu albo północy musisz przekraczać pas startowy. Taki z ciebie znawca od siedmiu boleści wykułeś parę skrótowców i sypiesz z rękawa myśląc że będziesz mądry


@Szalom: Chłopie, na Okęcie latałem więcej razy, niż ty przeżyłeś poniedziałków w swoim życiu xD Stwierdzenie "Tak dwie drogi startowe mogą być gorsze (od jednej)" oprawię sobie w ramki jako symbol debilizmu i amatorszczyzny fanatyków CPK xD Kogo ty chcesz oszukać, przecież nawet nastolatek mający zamiłowanie do lotnictwa bez problemu wyłapie, że jesteś totalnym amatorem bez pojęcia w temacie:D

P---------e że wzrasta liczba pasażerów przy remoncie jak to jest rok po zakończeniu pandemii - to dopiero można
  • Odpowiedz
@lhotse89 Aha to jeszcze lepiej remont był w 2014 a w tamtym roku odnotowali wzrost więc to jest argument że podczas remontu przepustowości nie spada? Xddddd Bo tak napisałeś

O super latasz często to się znasz.

W takim razie dwa krzyżujące się pasy zawsze będą miały większą przepustowość nawet jeśli w ogóle nie będą miały taxi wayów tylko drogę po środku krzyżowania się pasów pod jeden terminal (w konsekwencji samoloty beda na przykład musiały zawracać na pasie i wracać nim) niż jeden pas z taxi wayami przez całą długość pasa i drogami nie kolidującymi z żadną droga ładowania do dwóch osobnych terminali
  • Odpowiedz
mimo, że Tusk zapowiedział budowę CPK.


@lhotse89: na litośč boską, że Tusk coś zapowie to jest dla Ciebie jakimś gwarantem? Co robileś w 2007-2015? 100 konkretów pamiętasz
Żadnych k---a zapowiedzi (zwłaszcza kilka dni przed wyborami)
Majá być działania, kwit na papierze
  • Odpowiedz
  • 0
W takim razie dwa krzyżujące się pasy zawsze będą miały większą przepustowość nawet jeśli w ogóle nie będą miały taxi wayów tylko drogę po środku krzyżowania się pasów pod jeden terminal (w konsekwencji samoloty beda na przykład musiały zawracać na pasie i wracać nim) niż jeden pas z taxi wayami przez całą długość pasa i drogami nie kolidującymi z żadną droga ładowania do dwóch osobnych terminali


@Szalom: Nadal rozmawiamy o
  • Odpowiedz
@lhotse89: ja się autentycznie martwię tym projektem, przed pis były projekty kdp Łódź Wrocław i człowiek wiedział gdzie to będzie miało iść i sobie wybudowaliśmy dom w spokojnej okolicy koło lasu, a te j----e pisowskie mieronoty musiały wszystko pozmieniać i dosłownie koło domu mam mieć linie kolejową. Muszę kibicować upadkowi całego projektu albo zmianom bo inaczej zrujnują mi moje miejsce do życia, a wtedy pkb kraju średnio mnie pocieszy. Ehhhh
  • Odpowiedz
@RobertinoIncelino

@jasonfly: nie z tym rządem gościu, wybraliście rząd hamulcowy przez co najmniej 4 lata.


Nie wyście, ja nie, ja siedziałem sam w domu z córką, która miała 40C gorączki więc wojenki pispo mnie nawet nie mogą interesować.

@Hylfnur nie wiem, widziałem, za to plany, że w 2024 to się dopiero budowa miała zacząć. To były jakieś plany w pierwszym roku władzy PiS rozumiem?
  • Odpowiedz
@wjtk123: Wszedlem porzed chwila na flightradar i zrobilem zrzut. W fajnym miejscu ma byc ten CPK, takim poza centrum, zeby nie powiedziec, ze na kompletnym zadupiu lotniczym
uriuk - @wjtk123: Wszedlem porzed chwila na flightradar i zrobilem zrzut. W fajnym mi...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
@jasonfly: pomysł CPK dobry, projekt całkiem całkiem, tempo budowy przez PiS żałosne, chęć zamiany go w "rodzina na swoim" pewne na 100%.
Na spokojnie znaleźli by inwestorów na część lotniczą, a kolejowa i tak się przyda mimo wszystko. Wilk na kanale zero częściowo miał rację, częściowo wróżył z fusów.
Ale nic tak nie bawi jak komentarze Grażyn które nie mają pojęcia co to CPK, co to cargo, kiedy mniej więcej
  • Odpowiedz
  • 0
@lhotse89: Nie wiem co bierzesz, ale oglądając kilka debat z jego udziałem, to raczej on dobrze wypadał na tle oponentów i jego argumenty miały sens. Druga strona w zasadzie nic sensownego nie była w stanie przekazać.


@NieMogeSieZarejestrowac: Braun też dobrze wypada na debatach i przemowach - i co z tego? Gość jest dyletantem i dzbanem, a ten tekst: "oczekujemy od rządu wstrzymania rozbudowy Lotniska Chopina" to są już
  • Odpowiedz
@lhotse89: to było oczywiste? XD co Ty p--------z, Tusk caly czas gadał ze jest przeciwny CPK a Lasek zostal tylko powolany po to zeby zaorac projekt co z resztą robił. Widzę, że nowe wytyczny dostaliscie od Donalda przed wyborami, żeby trochę jeleni do urn zagonić. A zobaczymy CPK za rządów tego nieudacznika Tuska tak jak paliwo po 5,19 PLN
  • Odpowiedz
  • 0
Tusk caly czas gadał ze jest przeciwny CPK


@maczeta31: CPK w pisowskim kształcie, zakresie i harmonogramie, oraz brak rozbudowy Okęcia popierały tylko osoby umysłowo upośledzone xD

Lasek zostal tylko powolany po to zeby zaorac projekt


@maczeta31: Takie macie wytyczne w instrukcji od Szmateckiego? Musicie zaktualizować, bo już te fikołki wam nie wychodzą xD
  • Odpowiedz
@lhotse89: rozbudujmy Okęcie i 40 km dalej zbudujmy 3 razy wieksze lotnisko po to żeby to Okęcie zbanktutowalo po miesiącu xD Masz Ty łeb do interesów. Fan Tuska nie moze być zbyt bystry ale mam nadzieję, że przynajmniej uśmiechnięty xD
  • Odpowiedz
@lhotse89: Niby dlaczego himalaje debilizmu? Chopin jest nam potrzebny tylko do czasu wybudowania CPK. Jego rozbudowa w długiej perspektywie (powstania CPK) jest bez sensu, pieniądze wyrzucone w błoto oraz tymczasowe zmniejszenie przepustowości, która jest potrzebna do czasu uruchomienia CPK.
  • Odpowiedz
  • 0
@lhotse89: Niby dlaczego himalaje debilizmu? Chopin jest nam potrzebny tylko do czasu wybudowania CPK. Jego rozbudowa w długiej perspektywie (powstania CPK) jest bez sensu, pieniądze wyrzucone w błoto oraz tymczasowe zmniejszenie przepustowości, która jest potrzebna do czasu uruchomienia CPK.


@NieMogeSieZarejestrowac: Zapytam po raz n-ty: jak planujemy obsłużyć rosnący ruch przez najbliższych 6-10 lat, bez rozbudowy Okęcia?
  • Odpowiedz