Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Tydzień temu moja dziewczyna miała wieczór panieński swojej przyjaciółki. Przypadkiem (naprawdę - przeglądałem galerię zdjęć, które zrobiłem jej telefonem i trafiłem na materiał video) widziałem urywek filmu jak przyszła panna młoda bawi się przyrodzeniem striptizera męskiego. Dziewczyna wyrwała mi telefon i zaczęła krzyczeć, że przeglądam prywatne materiały. Skonfrontowałem się z nią, a ona powiedziała mi, że owszem w wirze zabawy doszło do takiej sytuacji, ale nic więcej się nie stało. Tzn. tamta tylko pomacała i nic więcej. Powiedziałem jej, że muszę poinformować o tym jej narzeczonego. Zabroniła mi, wściekła się i powiedziała, że na wieczorze kawalerskim (miesiąc wcześniej) na pewno my obmacywaliśmy striptizerki. Wyśmiałem ją, bo żadnych striptizerek u nas nie było, tylko wieczorny paintball, ognisko i heheszki przy piwie. I teraz mam taką sytuację, że dziewczyna błaga mnie, abym nie mówił o wszystkim mojemu kumplowi (narzeczonemu tamtej) i grozi mi jednocześnie, że ze mną zerwie jak to zrobię. A ja straciłem do niej zaufanie i nie wierzę też, że tam na wieczorze panieńskim nie doszło do czegoś więcej i to nie tylko z panną młodą... Nie wiem jednak co robić, bo kocham swoją dziewczynę, razem jesteśmy 5 lat (oboje lvl 32), za rok planujemy ślub. Boję się, że stracę też paczkę znajomych, bo wszyscy znamy się jeszcze od czasów studiów i regularnie spędzamy czas. No ale uważam też, że mój kumpel koleżeński również powinien wiedzieć, co się stało przed swoim ślubem. Co byście zrobili na moim miejscu? Mam mętlik w głowie.

#vejt #zdrada #logikarozowychpaskow



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 141
  • Odpowiedz
  • 123
@mirko_anonim Pewnie bait, ale mów o wszystkim swojemu kumplowi. Co do Twojej relacji i szantażu - miłość miłością, ale zastanów się jakie wartości ma Twoja dziewczyna skoro broni tej laski i nie uważa macania genitaliów obcych ludzi za nic złego. Zastanów się, czy te wartości na pewno współgrają z Twoimi.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 62
✨️ Autor wpisu (OP): Naprawdę temat jest dla mnie trudny akceptacyjnie. Zaufanie do mojej dziewczyny legło u mnie w gruzach. Boję się o stratę jej i paczki znajomych koleżeńskich. Jestem sparaliżowany decyzyjnie. Ale jednak sam się stawiam w sytuacji tego kumpla i wiem, że ja chciałbym wiedzieć. Dzisiaj się z nim zobaczę i opowiem. Przynajmniej będę miał czyste sumienie.

  • Odpowiedz
@mirko_anonim

✨️ Autor wpisu (OP): Naprawdę temat jest dla mnie trudny akceptacyjnie. Zaufanie do mojej dziewczyny legło u mnie w gruzach. Boję się o stratę jej i paczki znajomych koleżeńskich. Jestem sparaliżowany decyzyjnie. Ale jednak sam się stawiam w sytuacji tego kumpla i wiem, że ja chciałbym wiedzieć. Dzisiaj się z nim zobaczę i opowiem. Przynajmniej będę miał czyste sumienie.


  • Odpowiedz
@mirko_anonim weź bądź solidarny tak jak ona ze swoją koleżanką i powiedz o tym koledze, skoro ona ma takie podejście kto wie czy Ciebie nie zdradzi a koleżanki będą ją bronić ze tak nie było ;) po co Ci taki ktoś ?
  • Odpowiedz
i grozi mi jednocześnie, że ze mną zerwie jak to zrobię


@mirko_anonim: no to masz odpowiedź ile dla niej znaczysz i jakim priorytetem dla niej w życiu jesteś. koleżanki ważniejsze od partnera.
Od razu bym powiedział ok to kończymy relacje, bo nie chce być z kimś dla kogo nie jestem najważniejszy.
  • Odpowiedz