Wpis z mikrobloga

  • 5
@Niedobry Czyli prawdziwy mężczyzna je wszystko co chce, chyba że chce jeść ciemne pieczywo, to wtedy jest #!$%@?ą, biedakiem, starcem lub ruskim? ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@talmudyczny_triumfalizm: tiaaa.. bo prawdziwy "mężczyzna" je kajzerki albo biały chleb baltonowski z pasztetem z biedry albo mielonką smaruje. I żubrem/harnasiem zapija. A potem leci na budowę, albo pole uprawiać xD. I narzeka, że w tym kraju zarobić się nie da, jak się nie ma znajomości xD.

A mózg od braku witamin i pustych kalorii upośledzony xD
  • Odpowiedz
dlaczego? To, że ty źle trafiłeś, nie znaczy, że wszyscy tak mają.


@kasiknocheinmal: większość mężczyzna ma dokładnie takie doświadczenie

Zaraz się znudzisz i będziesz myśleć o robieniu dziury w całym. Niby dlaczego ty miała byś być inna.
  • Odpowiedz
@kasiknocheinmal też kiedyś chodziłem po bułki… na szczęście zmądrzałem i nauczyłem się stawiać granice. Żona ogarnia jedzenie, jak nie kupi bułek czy coś, to ja bez słowa jadę do McD lub KFC. Już parę lat nie było takiej potrzeby ;)
  • Odpowiedz
@Tajlosfit: słuchaj, skoro nagminnie mowi się że kobietom się nudzi ułożony gość, który 'kupuje' im bułki, to logika nakazuję zastanowić się czy coś w tym jest, a nie robić z siebie pajaca że ktoś ma urojenia @Kuciniak
  • Odpowiedz
@user_no_4: nie ma to jak wrzucać wszystkich do jednego worka. Fajny, pozytywny wpis, rzadko zdarzający się na tym portalu, ale nie, wykopek musi wylać swoje gorzkie żale na całą płeć kobiecą bo trafił na jakiegoś niewdzięcznego szona.
  • Odpowiedz