Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Witam.

Ogólny zarys sytuacji:

Ona - 25 lvl, depresja, terapia, leki, praca na zleceniu w jakiejś żabce czy innym orlenie, brak wyższego (nie obroniła się w tamtym roku i nie zanosi się na obronę w tym). Na koncie kilka nieudanych związków (przez pierwszy wpadła w narkotyki, w drugim chłop ją bił, w trzecim jej chłop wylądował w psychiatryku. Rodzice nie dają jej praktycznie w ogóle hajsu, więc często nie ma nawet na jedzenie.

Ja - również 25 lvl, dobra praca, kochająca rodzina, dobre zarobki. Rodzina pomaga mi też finansowo. Mam zapewnioną tam stabilizację.

Poznaliśmy się na Tinderku. Dawałem jej kasę kiedy tylko chciała. Dzięki mnie zaczęła regularnie jeść, dbać o siebie. Szło to wszystko w dobrą stronę. Do czasu. Dwa dni temu, mieliśmy małą kłótnię o jej ex chłopaka. Koleś ciągle się za nami pałęta. Ona utrzymuje z nim dobre kontakty - moim zdaniem, za dobre. Wiem, że pewnie chciałaby do niego wrócić, ale trudno. Póki co, „konsultuje to ze znajomymi” czy warto być dalej ze mną, skoro śmiałem ją oskarżyć o bycie ze mną nie fair XD

Stąd pytanie - czy ona będzie chciała wrócić do mnie przez to, co do tej pory miała? Czy może jej kobieca duma nie pozwoli? Nie, nie będę jej beciakiem - jak przyjdzie, to wiem co robić. Chcę jedynie realnie ocenić szanse, bo nie wiem, czy przygotować się na trucie dupy, czy nie.

#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #tinder #kobiety #p0lki



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Notatka moderatora: Ewakuacja typie
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 66
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: nie słuchaj wykopków w kwestii odpuszczania, bo nigdy nie ma pełnego kontekstu w tych opisach a oni zawsze będą srali "olej karynę miras, uciekaj", mimo ze nikt tu nawet nie wie co oznaczają te "za dobre twoim zdaniem" kontakty z byłym xD

Doprecyzuj, napisz czy masz powody sądzić, że ciebie zdradza czy testuje czy może uda się do byłego wrócić. Jakieś konkrety, bo jeśli tylko czujesz, że były gdzieś się
  • Odpowiedz
@mirko_anonim nie wiem czy dawanie komuś pieniędzy na tak wczesnym etapie związku jest normalne , ona nie jest ani żona ani nie ma z tobą dzieci , rozumiem że chcesz pomóc ale brzmi to trochę niepokojąco
Plus laska nie ma oporow brać od ciebie pieniędzy ale konsultuje się ze znajomymi czy z tobą być ? Mówisz "nie będę jej beciakiem " pardon sorry vinnetou już jesteś
Ty jej dajesz kase a ona
  • Odpowiedz
@Wink: O czym ty #!$%@?. OP wyraźnie napisał:

Póki co, „konsultuje to ze znajomymi” czy warto być dalej ze mną, skoro śmiałem ją oskarżyć o bycie ze mną nie fair XD

Co oznacza, że ona sama nie chce z nim być, ale dla jego pieniędzy, statusu, stabilizacji może warto z nim jeszcze pobyć. OP powinien jeszcze dziś skończyć to raz na zawsze.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Kiedyś mianem "moda" nazywało się styl ubioru. Dzisiaj modą jest chodzenie do psychiatry, posiadanie depresji, branie leków, narkotyków i innych świadczących o problemach psychicznych. Mirek, ty się poważnie nad takim patologicznym przypadkiem zastanawiasz czy to tylko b8? No bez przesady. Miej jakiś szacunek do siebie.
  • Odpowiedz