Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Witam.

Ogólny zarys sytuacji:

Ona - 25 lvl, depresja, terapia, leki, praca na zleceniu w jakiejś żabce czy innym orlenie, brak wyższego (nie obroniła się w tamtym roku i nie zanosi się na obronę w tym). Na koncie kilka nieudanych związków (przez pierwszy wpadła w narkotyki, w drugim chłop ją bił, w trzecim jej chłop wylądował w psychiatryku. Rodzice nie dają jej praktycznie w ogóle hajsu, więc często nie ma nawet na jedzenie.

Ja - również 25 lvl, dobra praca, kochająca rodzina, dobre zarobki. Rodzina pomaga mi też finansowo. Mam zapewnioną tam stabilizację.

Poznaliśmy się na Tinderku. Dawałem jej kasę kiedy tylko chciała. Dzięki mnie zaczęła regularnie jeść, dbać o siebie. Szło to wszystko w dobrą stronę. Do czasu. Dwa dni temu, mieliśmy małą kłótnię o jej ex chłopaka. Koleś ciągle się za nami pałęta. Ona utrzymuje z nim dobre kontakty - moim zdaniem, za dobre. Wiem, że pewnie chciałaby do niego wrócić, ale trudno. Póki co, „konsultuje to ze znajomymi” czy warto być dalej ze mną, skoro śmiałem ją oskarżyć o bycie ze mną nie fair XD

Stąd pytanie - czy ona będzie chciała wrócić do mnie przez to, co do tej pory miała? Czy może jej kobieca duma nie pozwoli? Nie, nie będę jej beciakiem - jak przyjdzie, to wiem co robić. Chcę jedynie realnie ocenić szanse, bo nie wiem, czy przygotować się na trucie dupy, czy nie.

#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #tinder #kobiety #p0lki



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Notatka moderatora: Ewakuacja typie
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 66
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): Miała duży przeskok pomiędzy tym, co było wcześniej, a tym, co miała ze mną. To dość zastanawiające, że aż konsultuje to ze znajomymi. Jeszcze bardziej dziwi fakt, że przecież mogłaby zerwać od razu, a nie pytać ludzi i wodzić od paru dni .


· Akcje: Odpowiedz
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: będzie tak że pójdzie do niego, poczuje że chyba jednak #!$%@?ła i zacznie brakować miodku od ciebie, rozważy po poskakaniu na byłym, będzie chciała wrócić.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: spotyka się z tobą bo wyciągneles do niej rękę z pomocą Jak widać jak się już poprawiło to zastanawia się co dalej. Jesteś dla niej jak pomoc społeczna w trudnych chwilach skoro nie potrafi odgrodzić się od kiepskiej przeszłości i spotyka się z byłbym który chyba jej jeszcze siedzi na głowie. Nie docenia Cię i tego co dla niej zrobiłeś.
  • Odpowiedz