Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Witam.

Ogólny zarys sytuacji:

Ona - 25 lvl, depresja, terapia, leki, praca na zleceniu w jakiejś żabce czy innym orlenie, brak wyższego (nie obroniła się w tamtym roku i nie zanosi się na obronę w tym). Na koncie kilka nieudanych związków (przez pierwszy wpadła w narkotyki, w drugim chłop ją bił, w trzecim jej chłop wylądował w psychiatryku. Rodzice nie dają jej praktycznie w ogóle hajsu, więc często nie ma nawet na jedzenie.

Ja - również 25 lvl, dobra praca, kochająca rodzina, dobre zarobki. Rodzina pomaga mi też finansowo. Mam zapewnioną tam stabilizację.

Poznaliśmy się na Tinderku. Dawałem jej kasę kiedy tylko chciała. Dzięki mnie zaczęła regularnie jeść, dbać o siebie. Szło to wszystko w dobrą stronę. Do czasu. Dwa dni temu, mieliśmy małą kłótnię o jej ex chłopaka. Koleś ciągle się za nami pałęta. Ona utrzymuje z nim dobre kontakty - moim zdaniem, za dobre. Wiem, że pewnie chciałaby do niego wrócić, ale trudno. Póki co, „konsultuje to ze znajomymi” czy warto być dalej ze mną, skoro śmiałem ją oskarżyć o bycie ze mną nie fair XD

Stąd pytanie - czy ona będzie chciała wrócić do mnie przez to, co do tej pory miała? Czy może jej kobieca duma nie pozwoli? Nie, nie będę jej beciakiem - jak przyjdzie, to wiem co robić. Chcę jedynie realnie ocenić szanse, bo nie wiem, czy przygotować się na trucie dupy, czy nie.

#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #tinder #kobiety #p0lki



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Notatka moderatora: Ewakuacja typie
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 66
  • Odpowiedz
@Mr_Frodo

>Nie, nie będę jej beciakiem


@mirko_anonim: już jesteś ( ͡° ͜ʖ ͡°)

True, normalnie to powinna być wdzięczna że ja sponsoruje i też starać się coś dla niego robić a tymczasem się buja z byłym i oddaje decyzyjność w sprawie związku jej znajomym , ona mu dosłownie pluje w twarz a ten sobie daje
Koleś się poświęca dla osoby która obsolutnie na to w
  • Odpowiedz
Ona - 25 lvl, depresja, terapia, leki, [...] Rodzice nie dają jej praktycznie w ogóle hajsu, więc często nie ma nawet na jedzenie.


@mirko_anonim: To nie jest nawet red flag, to jest głośna syrena wyjąca "UCIEKAJ".

Stary, ewakuuj się z tego jak najszybciej. Takie laski są uzależnione od dramy, złych emocji, patologii. Taka osoba dusi się normalnością i stabilizacją.
  • Odpowiedz
Gość pewnie ma parę cm więcej w gaciach. Jak kobieta ma zbyt wysokie libido to tego nie przeskoczysz. Znikaj.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: już jesteś beciakiem skoro zaczęłeś utrzymywac jakaś laskę z dobrego serca, mając fakty na stole, że utrzymuje bardzo dobre kontakty z eks i ogólnie jej przeszłość. Znasz tez jej zachowanie, że ona sobie będzie debatować z koleżankami czy z tobą zostać xd

weź człowieku daj sobie spokój.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim opisujesz mocno chorą i poranioną osobę i pytasz o jakąś dumę i inne rzeczy. Ona bez leczenia sensownego to Ci zniszczy życie. Jesli nie ma na jedzenia to stąd ma brać hajs na leczenie. Leczenie zaburzeń jakie ona ma jest dość drogie i wątpię by z takiej pomocy sensownie korzystała skoro jest biedna. Obyś nie był kolejnym jej byłym który skończy w psychiatryku czy zacznie ją bić.
  • Odpowiedz
Dawałem jej kasę kiedy tylko chciała


@mirko_anonim: Dalej nie czytam.

Olej ją. To jakaś patusiara. Dorosła kobieta, pracująca i mężczyzn musi jej dawać pieniądze?

O patusiarakich chłopakach nie będę nawet zaczynał tematu.
  • Odpowiedz
Póki co, „konsultuje to ze znajomymi” czy warto być dalej ze mną, skoro śmiałem ją oskarżyć o bycie ze mną nie fair XD


@mirko_anonim: edit:

Jednak doczytałem dalej.

Natychmiast zerwij z tą toksyczną osobą, która nie dość że cię wykorzystuje, to dodatkowo manipuluje.
  • Odpowiedz