Wpis z mikrobloga

T4 wbite, pierwsze itemy zaczęły dropic. Teraz pora na poważnie skupić się na robieniu builda ( ͡º ͜ʖ͡º) trochę późno zrobiliśmy T4 (60 lvl) bo nie wiedziałem, że wystarczy iść i ubić Eliasza, ale swoją drogą albo ten sezon jest mega ultra łatwy albo necro total OP (raczej to i to xD) z różową Eliasza ubilismy w jakieś nie wiem, 30 sekund?

#diablo4
  • 6
  • Odpowiedz
@zielony_goblin: dwa pierwsze tiery przedmiotów są useless. Nawet twórcy gry nie wiedzą po co one tak naprawdę są. Drop są #!$%@?, bo dużo lepsze przedmioty dostajemy od gengu wilków które starczają na jakieś 20-30 leveli do przodu. Piekielne przypływy są zbyt op i niczego innego nie opłaca się robić do wysokiego lvl.
  • Odpowiedz
@zielony_goblin: no ten sezon jest dużo łatwiejszy, tzn postacie jakby silniejsze są. W s1 z eliaszem się meczyłem srogo pamiętam, w s2 jak wprowadzili te bossy to też za pierwszym razem było cinszko a teraz z buildem niezoptymalizowanym własnej roboty wszystkie te bosy poza durielem na hita kładę a duriela na parę hitów. Teraz tę rolę trudniejszych przejęły tormented bossy
  • Odpowiedz
  • 0
@Chris_Karczynski piekielne są OP? Lepsze przedmioty od wilków? Jak się ma ten 30 lvl to może się tak wydawać xD
@kefas_safek też mi się tak wydaje, że podkręcili postacie i osłabili bosy. W S3 necro chwilę się bawiłem z bosami obeliskow, teraz na 65 lvl pannicę jestem w stanie zrobić solo z palcem w dupie. Ale to dobrze, nie ma takiego tryhardu, że #!$%@? dzień i noc albo jesteś w dupie, a
  • Odpowiedz