Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Elev: Ktoś zadał dobre pytanie, czy Tobie też wzajemnie nie przysługują alimenty za rozwód z jej winy i istotne pogorszenie stanu majątkowego. Tak przecież płaci Marcinkiewicz na swoją byłą, mimo że nie mają dzieci.
  • Odpowiedz
@BreathDeath: Pewnie, że coś nie pasuje. OP ma po prostu #!$%@? w dzieci i płacze tylko, że musi płacić.
Jeszcze ludzie mu piszą, że sądy złe, że czemu on nie dostał opieki całkowitej, albo chociaż naprzemiennej. Przecież on nawet słowem nie zasugerował, że chciałby dzieci mieć u siebie. Ba! On nawet w wyznaczone weekendy nie ma dla nich czasu.
No niestety albo zajmujesz się dziećmi 24/7 i całe Twoje życie jest
  • Odpowiedz
@NdFeB ale majątek nabyty przed ślubem pozostaje osobisty i nikt go nie kradnie.
U opa oboje pewnie pracują wiec co dziwnego w tym, że dom byl dzielony na pół? On jezdzil na budowę ale zona przeciez w tym czasie nie leżała na plaży tylko zajmowala się dziećmi i domem. To tez jest wklad w rodzinę.
  • Odpowiedz
@Vateusz23: a potem sie dziwią, że mężczyźni nie chca miec dzieci, a dzietnosc w polsce wynosi 1,16, co jest jakims niesmiesznym zartem. Polska sie skurczy i jest to nieuniknione.
Jako 40 letni dziad, tez kiedys chcialem miec rodzine z 2-3 dzieci, ale po przebojach z ex, mam tylko jedno i tyle.
  • Odpowiedz
@Elev: w sumie nie za pobzykanie tylko wkładania penisa tam gdzie nie trzeba. Polacy bardzo lekkomyślnie podchodzą do kwestii dzieci i robią je zanim wiedzą że będą mięli udany związek. czy też w ogóle robią sobie dzieci aby naprawić związek bo to ich do siebie zbliży xd czy w ogóle o tym nie myślą.. tylko jestem w ciąży.. o to fajnie.. jakoś to będzie.. co dzisiaj na obiad.
  • Odpowiedz
@Elev: cały czas mówisz o winie kobiety ale chciałbyś żeby ona spędzała całe dnie i weekendy na budowie chorobliwie pracując na was jak ty siedzisz w domu, pasowałoby Ci to? oczywiście współczuję ale warto spojrzeć na to z drugiej strony i zastanowić się czy emocjonalnie nie było jej tak źle że wolala się bawić w całe rozwody żeby mieć jakąś jeszcze radość z życia i partnera
  • Odpowiedz
@Elev: Mirku, trzymaj się tam w tej Polsce, tez mam 2jke dzieci i jak w każdej rodzinie są wzloty i upadki, ale cały czas powtarzam mojej żonie ze jak kiedyś będzie chciała odejść i zabrać dzieci, to wyjezdzam na 2gi koniec świata i już mnie nigdy nje zobaczą :D nie będę płacił ali jak frajer, myśl o sobie, dzieci jak będą starsze, zrozumieją ze to matka rozbiła rodzine i przez nia
  • Odpowiedz