Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

beka z ciebie typie. Założyć rodzine i być rodzicem a potem siedzieć cale dnie na budowie, budując metoda godpodarcza xd Jak cie nie stać to nie buduj. Nie byłeś w domu, nie zajmowałeś się dziećmi a teraz wielki tatus xd


@ciemnienie: Ale p[ierdolisz. To jest właśnie tatuś, walczy o lepsze jutro dla rodziny, a nie #!$%@? kredycikiem na 30lat.
  • Odpowiedz
beka z ciebie typie. Założyć rodzine i być rodzicem a potem siedzieć cale dnie na budowie, budując metoda godpodarcza xd Jak cie nie stać to nie buduj. Nie byłeś w domu, nie zajmowałeś się dziećmi a teraz wielki tatus xd


@ciemnienie: Ale p[ierdolisz. To jest właśnie tatuś, walczy o lepsze jutro dla rodziny, a nie #!$%@? kredycikiem na 30lat.


@mco111: no nie wiem. Jak czytam te historyjki (z których pewnie
  • Odpowiedz
@Elev: Z powodu rozwodu rypło ci się finansowo i masz rozwód z jej winy pozywaj - ją o alimenty. Idź do dobrego papugi. Jak zobaczy pozew to może zmięknie i chociaż dzieciaki bardziej odzyskasz. Człowieku, walcz, nic do stracenia nie masz.
  • Odpowiedz
@Elev: coś mi mówi, że nawet jakby zaproponowano opiekę naprzemienną, to byś stękał, że tyle to nie ( ͡° ͜ʖ ͡°) po prostu wygodnie ci było jak robiłeś co chciałeś, a wychowanie dzieci było odpowiedzialnością żony ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@Elev: Pisałeś, że masz prawomocny wyrok rozwodowy z wyłącznej winy byłej żony. Ok. Czy w takim razie podnosiłeś zarzut w toku procesu w jej stronę z art. 60 par. 2 k.r.i.o. tj. : "Jeżeli jeden z małżonków został uznany za wyłącznie winnego rozkładu pożycia, a rozwód pociąga za sobą istotne pogorszenie sytuacji materialnej małżonka niewinnego, sąd na żądanie małżonka niewinnego może orzec, że małżonek wyłącznie winny obowiązany jest przyczyniać się w
  • Odpowiedz
@Elev: beka z ciebie typie. Założyć rodzine i być rodzicem a potem siedzieć cale dnie na budowie, budując metoda godpodarcza xd Jak cie nie stać to nie buduj. Nie byłeś w domu, nie zajmowałeś się dziećmi a teraz wielki tatus xd<

@ciemnienie: Ty tak na poważnie to napisałeś? Lepiej z 2 dzieciaków wynajmować 40 metrową klitkę za połowę pensji? Faktycznie słaby tata. Tyra od świtu do nocy żeby zapewnić rodzinie
  • Odpowiedz
@Elev: Facetowi w 21 wieku slub nie jest do niczego potrzebny, Baba jak ma slub z facetem to jej ci*ka wysycha bo nie bedzie juz niepewnosci, emocji itd.
Ruchanie i tak 95% facetow ma przed slubem, wiec zalac forme mogles jej bez slubu. No chyba ze kukold to nie ma. I Musial czekac do slubu,
A tak to tylko w razie rozwodu jej oddales 50% chalupy.

Nawet mi nie zal lemingow
  • Odpowiedz
Tyra od świtu do nocy żeby zapewnić rodzinie lepsze warunki życiowe


@julfra0835: typowe myślenie samca na spektrum, #!$%@? z budowaniem więzi, dam pinionżki to bendo mnie kochać i szanować, a pogadać to pogadam z nimi jak już będą mieć jakieś zainteresowania ( ͡ ͜ʖ ͡)

Jak się siedzi samemu w 4 ścianach w świadomości, że teraz tylko 10 lat będzie się zapierdzielać na to żeby inny
  • Odpowiedz
mam rozówd z jej wyłacznej winy a tak to ja ponosze konsekwencje, bo dobro dzieci


@Elev: jakim kurna cudem ściera dostała dzieci, skoro z jej winy...
  • Odpowiedz
typowe myślenie samca na spektrum, #!$%@? z budowaniem więzi, dam pinionżki to bendo mnie kochać i szanować, a pogadać to pogadam z nimi jak już będą mieć jakieś zainteresowania ( ͡ ͜ʖ ͡)

@Cadfael: Czy ja wiem? Przecież różnie to w życiu bywa. Mój tatko jak byłem mały poniżej 10 roku życia, też przychodził do domu późno, a czasem wcale jak musiał wyjechać w interesach. W
  • Odpowiedz