Wpis z mikrobloga

@julfra0835: najpewniej miała na myśli, że masz autyzm.

myślenie samca na spektrum [autyzmu] => nie pisała o wszystkich facetach tylko tych autystycznych.
  • Odpowiedz
@text: a to dzieci mają mieć #!$%@? życie, bo panu tatusiowi jest smutno? przecież typ z racji roboty nie jest w stanie się nimi zająć, skoro w tego powodu wypadają mu nawet widzenia. opieka naprzemienna niewygodna, alimenty trzeba płacić, cóż za okrutny los chuopa xD
  • Odpowiedz
no może ale widocznie oni sobie ustalili, ze ona zajmuje się dziećmi a on jedzie na budowę. W większości domów podzial obowiązków jest podobny i to nie znaczy, że kobieta przez to ma mieć mniejszy udział w posiadaniu domu skoro jej wyplata tez na niego szla.


@elena-mary: no albo laska sobie wzięła wygodniejsza robotę czyli "zajmować" się dziećmi - tj zrobienie obiadu a potem siedzenie na tiktoku cały dzień
  • Odpowiedz
@LatajacyJeczmien to po prostu wychodzi naturalnie. Od urodzenia to kobieta siedzi z dziećmi bo to ona karmie piersią po roku czy dwóch jak przestanie to najczęściej taki podział juz zostaje bo każdy się już wyspecjalizował w tym co robi.
Co się dziwić, że teraz kobiety nie chcą mieć dzieci jak czytają, że zajmowanie się nimi polega na siedzeniu przed tik tokiem...ehhh
  • Odpowiedz
a to dzieci mają mieć #!$%@? życie, bo panu tatusiowi jest smutno?

@Cadfael:
A moze te #!$%@? życie to właśnie 1,5 dnia w tygodniu dla faceta, który pogrąża się w depresji i złości, bo zabiera mu sie najcenniejsza rzez i traktuje nie jak ojca, tylko bankomat?
Może zróbmy tak przez 10 lat, że 90% dzieci trafia do facetów i to kobiety mają płacić. Jak nie płacą, to do wieżenieni.a
Bo dopiero wtedy będziecie mogły na to spojrzec naszymi oczami do #!$%@?.
Zobaczysz #!$%@? czym jest te "dobro" jak zabiorą ci dziecko, a płaceni pewnie poczytasz jeszcze jako
  • Odpowiedz
Ta "garstka" która już się stara o dziecko .... to im je dac i niech kobieta płaci.


@text: nie wiem w jakiej zaplutej wiosze mieszkasz, ale w mieście to się jak najbardziej zdarza, o ile tatulek oczywiście wystąpi o opiekę. żeby wierzyć w twoje #!$%@? to musiałabym nie mieć kolegów, którzy na pytanie o opiekę naprzemienną zaskoczeni bełkoczą o córeczce/ synku mamusi, o tym, że dzieci tak z matką związane,
  • Odpowiedz
ale w mieście to się jak najbardziej zdarza

@Cadfael:
Klekajcie narody, że to się "zdarza". No co ty, myślałem, ze nie ma ani jednego takiego przypadku xDDDD

żeby wierzyć w twoje #!$%@? to musiałabym nie mieć kolegów,

@Cadfael:
Może najpierw nie kłam co do płci w opisie, bo albo udajesz teraz faceta, albo wszystko co #!$%@? to kłamstwo ... różowa.
  • Odpowiedz
@text: gdzie ja mam opis w ogóle skończony młocie? xD

bo albo udajesz teraz faceta


aaaaa, bo kobiety nie mają kolegów, no przecież xD wyjdź z meliny, poznasz niesamowity świat ludzkich relacji
  • Odpowiedz
gdzie ja mam opis

@Cadfael:
A jak myślisz młotku, gdzie pokazujesz płeć na wykopie? XD

aaaaa, bo kobiety nie mają
  • Odpowiedz
Młocie uzyłęś/ąs męskiej odmiany "to musiałabym nie mieć kolegów,"


@text: xD znajomi i rodzina muszą mieć z ciebie niezłą bekę, na szczęście takiemu delkowi rozmnożenie nie grozi, więc nie wiem skąd to rozwolnienie w temacie alimentów
  • Odpowiedz
@Pan_Slon:

dlatego że wystarczy jak krowa powie nie i #!$%@?, nie ma opieki naprzemiennej, do tego musi byc zgoda obojga!


Nie da się jakoś dogadać? Nie możesz nie wiem pieniędzmi zanęcić?
  • Odpowiedz