Wpis z mikrobloga

że musi na nie płacić bo „se pobzykał”. Ja już przestaje się dziwić, że tyle ludzi chodzi po tym świecie z problemami psychicznymi. Nie obraź się… ale z byłą żoną nie powinniście się byli rozmnażać…


@mjetek: w punkt. NIe mam nic do dodania.
  • Odpowiedz
@Elev: no to jest najgorsze, baba sama popuści szpary, dzieci zabierze, a Ty płać, przecież to jest nie do pomyślenia, zero odpowiedzialności i hamulca prawnego na takie szony. Za takie akcje to alimenty powinny dobrowolne lub dziecko przy ojcu... Eh, siem zdenerwowałem
  • Odpowiedz
@Elev: najgorsze że niektórzy muszą płacić alimenty na byłą kobietę też Strasznie mnie dziwi że faceci nadal biorą ślub który zabiera im prawa do majątku. Tym bardziej że statystyki rozwodów, alimentów, opieki nad dziećmi, dosłownie wszystko jest przeciwko nam. Ja żyję z kobietą 13 lat bez ślubu i se nie wyobrażam po prostu jak można zbyć się swoich praw z własnej woli
  • Odpowiedz
@Elev: Przecież jak żona poszła się puszczać to rozwód z orzeczeniem winy - ona traci wszystko no i duża szansa, że by straciła dzieci. Więc skąd ta sprzedaż budowy i alimenty?

Dałeś ciała kolego trochę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Elev Dlaczego w ogole mielibyscie siedziec w domu? 13 lat to ten czas, kiedy dzieci najbardziej potrzebuja ojca, bo ojcowie zazwyczaj naturalnie swietnie realizuja potrzebe kompetencji u dzieci. Czyli daj dzieciom robote, ucz dzieci rzeczy, ktore sam umiesz, jedzcie na wies i naucz je jezdzic autem, wez pod namiot.
  • Odpowiedz
@enterprize alimenty placi ten kto nie zostaje z dziecmi, przeciez to normalne. Wina nie ma nic do tego o ile nie ma bezposrednio wplywu na dzieci jak np. alkoholizm. Poza tym z tego co pisze OP to ja sie nie dziwie, ze to matka dostala dzieci i OPa tez to nie dziwi
  • Odpowiedz