Wpis z mikrobloga

@maniek74: moze mu sie w tym xtb dobrali do dupy w koncu, ile mozna pisac na portalu ze smiesznymi kotami bedac jednoczesnie w pracy? albo moze pan stajniak to teraz ta zielonka z xtb w loginie rotfl...
  • Odpowiedz
@maniek74: to dlatego że wziąłem symbolicznego shorta, a jak kupuje coś to zawsze idzie w tą stronę. Ale nie ma się co martwić jeszcze 50 groszy i jest take profit, także zaraz nas czeka odbicie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
DubKidz - @maniek74: to dlatego że wziąłem symbolicznego shorta, a jak kupuje coś to ...

źródło: xtb

Pobierz
  • Odpowiedz
@golomb13: Rozwiń myśl. Jak dla mnie normalne spadki. Bardzo dużo czasu upłynęło od ostatniej korekty. Możliwe również, że #!$%@?ą się ci co nie chcą dywidendy.
  • Odpowiedz
@wiverna: Chodzi mi o cykliczny spadek z minuty na minute a nie natychmiastowy zrzut duzego wolumenu, papier spadal mikroskopowo co kilka groszy przez jakas godzinke ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@maniek74: tak ING i to kontrakty terminowe, więc z definicji mają lewar. Ale nie wiem czy shortowałbym xtb, myślę że po dywidendzie jeszcze będzie zamykana luka, ale potem te okolice 75 będą pierwszym oporem sensownym
  • Odpowiedz