Wpis z mikrobloga

@bylem_zielonko: najbardziej smieszy mnie robienie z tego prawica vs lewica

Jak to jest po prostu obiektywizm i myslacy ludzie vs jakies szury od ideologi ws nakretek. Były normalne nakrety -> zrobili #!$%@?, ze i tak trzeba je urywac i jeszcze jakies pieski cos szczekaja xDD
  • Odpowiedz
Jak to jest po prostu obiektywizm i myslacy ludzie vs jakies szury od ideologi ws nakretek.


@NewBlueSky: normalni co wyłączyli tv i włączyli myślenie, co nie Seba? I ci myślący pewno ruszyli dupe i poczytali jakieś dokumenty i analizy UE skąd ten pomysł żeby racjonalnie ocenić jego sens, a nie powtarzają kocopoly jak lemingi, bo to nie szury, co nie?

XD
  • Odpowiedz
@Gluptaki: nikogo normalnego nie obchodzi dlaczego stała się ta zmiana. Jest po prostu beka z jakiejś politycznej wojny i obronności jakiejś randomowej decyzji, która sprawiła, że nowe nakrętki są mniej funkcjonalne i wygodne niż stare

Dosłownie ten element do którego walą konia trolle polityczne omija wszystkich normalnych ludzi
  • Odpowiedz
@Ulyssos: @bylem_zielonko mnie one irytują w trasie bo niewygodnie się ich używa jedną ręką (a czasem na szybko zapominam sobie urwać koreczek wcześniej), masa osób to krytykuje nie tylko u nas, ale u nas musi być hurr durr prawica się zesrała. I w ogóle top ze mnie prawica, popierający aborcję ateista...
  • Odpowiedz
@Ulyssos: Powiedz to babci, albo dziadkowi z powykręcanymi artretyzmem łapami.
@NewBlueSky @MatPL1122 Bo nie liczą się ludzie tylko zdanie eksperta z twitera oparte na twicie innego eksperta który napisze ze opierał sie na jakiś badaniach i to wystarczy. A później okazuje się że gdy zapytasz np. ludzi 80+ na jak nowe zakrętki i uzyskasz jednoznaczną odpowiedź negatywną to jesteś szurem, wszystko na "chłopski rozum" a twoje "prywatne" eksperymenty
  • Odpowiedz
nikogo normalnego nie obchodzi dlaczego stała się ta zmiana


@NewBlueSky: mnie w sumie obchodzi bo wydaje się nieintuicyjna (w przeciwieństwie do np. wymogu podawania najniższej ceny z ostatnich 30 dni). Ale w sumie masz racje, nie jest to "normalne" - większość ludzi woli mieć własne zdanie na każdy temat niż faktycznie wiedzieć czy ma racje.
  • Odpowiedz