Wpis z mikrobloga

Jejku, ale to było złe AMA z @MateuszLakomy , a miałem nadzieję że będzie ciekawie. Odpowiedzi które często trudno zrozumieć, zaskakujące, ale pozbawione argumentów: "Tak", "Nie", "To nie w tym problem", "Już na to odpowiedziałem" (a tak naprawdę to nie). Rozwaliło mnie totalnie jak ktos napisał, że imigrantów powinno się wpuszczać gdy będzie odpowiednie ratio dla plciu z danego kraju jak w USA, a ten na to "To nie w tym problem". Gdzieś nawet napisał że liczba płodnych kobiet nie ma wpływu na demografię, a przynajmniej tak to zabrzmiało.

Niestety mam wrażenie że to AMA zrobione na sztukę. Kolejne w kolekcji rozczarowań. I nawet nie chodzi o to czy się z nim zgadzam czy nie - po prostu autorowi nie bardzo chciało się chyba w tym brać udział.

#gruparatowaniapoziomu #ama
awcalezenie - Jejku, ale to było złe AMA z @MateuszLakomy , a miałem nadzieję że będz...

źródło: 1000012098

Pobierz
  • 80
  • Odpowiedz
@awcalezenie: początkowo myślałem, że w AMA chodzi o rozmowę ze znanymi ludźmi, albo ekspertami z ciekawej, niszowej dziedziny. A tu takie nie wiadomo co. Jakiś koleś występuje w roli eksperta ds... demografii. Na czym on może bazować, poza ogólnymi statystykami i raportami?
  • Odpowiedz
@awcalezenie: jeśli ktoś sam siebie nazywa ekspertem to od razu wiadomo, że nie jest to żaden ekspert tylko ktoś kto buduje tzw. markę osobistą. Łakomy dołącza do grona bezwartościowych dzbanów atencjuszy razem z Wolskim i Wiechem.
  • Odpowiedz
@awcalezenie przyszedł jakiś bananowy okularnik, znalazł sobie jakąś niszę o której przeczytał 2 artykuły w gazecie, zareklamował swój najnowszy wysryw i tyle go będzie widać. W trakcie tego ama pewnie powstrzymywał obrzydzenie i walczył sam ze sobą żeby odejść od komputera (chociaż nie, taki picuś glancuś na pewno na telefonie odpisywał).
  • Odpowiedz
@sruba_m3: widać go więcej bo już regularnie jest w podróż bez paszportu, a 3 dni temu był u Igora Janke. A tak w ogóle to pracuje dla PZU jako strategy manager.
  • Odpowiedz
@awcalezenie: To ja byłem tym kto pytał o metodę na ratio płci imigrantów by przyciągnąć więcej młodych kobiet i zablokować masy napalonych mężczyzn z obcych kultur, bez szans na partnerkę.
Jak mi odpisał, że liczność pokolenia nie ma wpływu na demografię, bo (w domyśle) obecne "stare" baby (do 49 roku życia wg bodajże GUS) mają więcej rodzić to już wiedziałem, że taki z niego ekspert jak z koziej dupy trąba. Żadnych
Tytanowy_Lucjan - @awcalezenie: To ja byłem tym kto pytał o metodę na ratio płci imig...

źródło: hGO5xukDFuoOH7il

Pobierz
  • Odpowiedz
@awcalezenie:

Gdzieś nawet napisał że liczba płodnych kobiet nie ma wpływu na demografię, a przynajmniej tak to zabrzmiało.

Oczywiście, że ma. Ja chciałem mu zadać pytanie po co właściwie mamy o to dbać, ale stwierdziłem, że to dzban i nie warto.
  • Odpowiedz
a co w z Wiechem nie tak?


@djtartini1: jest ekspertem od wszystkiego co aktualnie zapewnia mu dopływ gotówki. Poza tym jest karierowiczem i manipulantem dobiera fakty tak by sprzedać konkretną narrację prawda nie ma dla niego jakiegokolwiek znaczenia. Wiech jest chyba akurat najgorszy z nich wszystkich.
  • Odpowiedz