Wpis z mikrobloga

#niebieskiepaski #medycyna #rak

No dobra, wczoraj przyjęli mnie na oddział i dziś mi to lewe jajko wycinają. Jestem 4. w kolejce. Trochę się cykam ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Ciekawe kiedy mnie wypiszą, jest szansa na wtorek.
Wczoraj to była masakra, kazali przyjść na 8:00, ale prawie przez godzinę nic się nie działo. Potem jak już byliśmy na oddziale, to pielęgniarka wszystko wypisywała na papierze dla każdego pacjenta...
Jakbym wiedział, to zjadłbym w domu śniadanie, bo było to dopuszczone. Potem mimo że dali jedzenie, to głowa mnie cały dzień bolała.
#kernelpanic ← tag do obserwowania
RicoElectrico - #niebieskiepaski #medycyna #rak

No dobra, wczoraj przyjęli mnie na o...

źródło: 1000022425

Pobierz
  • 68
  • Odpowiedz
@MajsterOfWihajster: W serialu Nash Bridges #gimbynieznajo był taki motyw, że główny bohater jedno jajo stracił , już nie pamiętam z jakiego powodu, i tam była scena że swojemu partnerowi tłumaczył, że lekarz mu mówił, że wszystko funkcjonuje tak samo z jednym, no ale czy serial mówił w tym temacie prawdę to nie wiem xD

@RicoElectrico Powodzenia z operacją Mirku. Po wycięciu dają w to miejsce jakiś wypełniacz czy pół wora jest
  • Odpowiedz
@RicoElectrico przechodziłem przez to. Będzie dobrze! Jakby źle nie było trafił Ci się dobry nowotwór. Za kilka dni będzie dobrze. Oby się na wycięciu skończyło i wizytach kontrolnych co pół roku! Zdrówka
Jak masz jakieś pytania to pisz śmiało. Pomożemy.
  • Odpowiedz
@RicoElectrico: Zdrówka Miras! I nie bój się, to nie wyrok, sam przez to przechodziłem w styczniu poprzedniego roku - na szczęście wyszedł łagodny, bez przerzutów, więc nawet chemii nie musiałem brać - szybki zabieg i tylko kontrole co pół roku drugiego jądra :D
  • Odpowiedz