Wpis z mikrobloga

  • 0
@Zoyav jak połączysz z regularnym snem, brakiem używek, ogólna aktywnością na świeżym powietrzu i odcięciem od negatywnych bodźców to możesz być przerażona pozytywnymi efektami ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 0
@t2000 nie mam problemów ze snem, nie palę, nie piję, nie ćpam, jak jest poniżej 15 stopni na zewnątrz to idę na spierdotripa, ale niestety nic to nie daje, spróbuję może tej witaminy d ehhhh
  • Odpowiedz
@Zoyav: najpierw zrób sobie badanie krwi i sprawdź jaki masz poziom witaminy D, potem dobierz odpowiednią dawkę. Witamin D to nie cudowny suplement na wszystko ale jak masz niedobory to możesz odczuwać wiele negatywnych skutków
  • Odpowiedz
@Zoyav: Statystycznie każdy polak ma niedobory przez przynajmniej 8 miesięcy w roku. Latem suplementacja nie jest tak konieczna jak zimą. Ale możesz sobie zrobić inne badania. Niedobory żelaza też mogę się objawiać apatią. Zrób sobie też krzywą cukrową. Wyrzuty insuliny też mogą powodować przymulenie.
  • Odpowiedz
  • 0
@Zoyav no to w takim razie badania krwi w pierwszej kolejności, być może faktycznie masz niedobory ale lepiej to zbadać niż walić na ślepo
  • Odpowiedz
@Zoyav: jeżeli nie suplemetujesz to raczej masz ale jeżeli takowych nie masz to nie odczujesz żadnej różnicy bo dlaczego? Wtedy suplemtacja nie jest potrzebna
  • Odpowiedz
@Zoyav mysle ze mozesz byc odwodniona, baby notorycznie za malo pija i pozniej narzekają. Jeśli Twój mocz ma ciemniejszy niz slomkowy albo ma jakikolwiek zapach to za malo pijesz. Kawa rano i herbata wieczorem to za malo
  • Odpowiedz
@Zoyav to nie wiem, za malo. Ludzie mowia ze duzo pija a jak dasz im butelke 2 l na dzien to nie wypijaja. Ja teraz pije butelke 1.5l + 3 kubki do posilkow i ok 2 kubki kawy i wiem ze to za malo ale co zrobisz nie mam czasu a jak napije sie na sen to zaraz bede wstawal sikac i wtedy bede cierpial z niewyspania ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz